Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country

Mis on õige toitumise põhialused?

Et saada olulisi toitaineid ja mikrotoitaineid, peab toitumine olema väga mitmekülgne. Tervisliku toitumise vahekorrad võivad varieeruda, sest erinevad inimesed vajavad erinevaid toiduainete kombinatsioone.

PEOPLE FITNESS

5 reeglit suvisteks trennideks: kuum ilm ei tähenda trennist loobumist!

 📌 ️Tee jõutrenni Kuumus võib muuta trenni raskesti talutavaks õhupuuduse tõttu. Seepärast ära tee pikki seeriaid, vaid tee intensiivsemat trenni lühikesema aja peale. Tee kaks kuni neli kordust, kuid ära raskustega üle pinguta.

PEOPLE FITNESS

Kuidas valmistuda suveks, kui sa ei ole varem trenni teinud

Hea vormi saavutamine võib võtta üsna aega ja nõuab ka ranget enesedistsipliini. Sellegipoolest saab oma vormi paremaks teha ammu enne esimest rannaskäiku. Kõik, mida selleks vaja teha, on järgida lihtsaid reegleid.

PEOPLE FITNESS

Mida kokata talvel: 5 retsepti hooajalistest toiduainetest

Külmal ajal hooajalistest toiduainetest saab teha palju maitsvat ja vitamiinirohket toitu! Kirjuta kohe üles, mida talvisel ajal küpsetada!

PEOPLE FITNESS

Esimene kord jõusaalis – millest alustada?

Igaüks meist mäletab oma esimest jõusaali külastust. Mõni tuli koos sõbraga, mõni aga sai inspiratsiooni mõnest filmist või raamatust ning tuli ise kohale. Kas kõik reeglid olid esimesel korral järgitud ja eesmärgid saavutatud?

PEOPLE FITNESS

7 parimat: tervisliku toitumise retseptid

Muuda oma igapäevane menüü huvitavamaks lisades sellesse meie lemmikuid retsepte!  

PEOPLE FITNESS

Miks eelistada jõutreeninguid?

Sinu eesmärk on nahaaluse rasva põletamine, kuid seejuures säilitada lihasmassi. Samuti soovid säilitada oma jõudu ja vastupidavust, seega sportlikud tulemused ei tohiks kannatada. Mida sellises olukorras teha? Jälgi õige toitumise ja korraliku puhkamise režiimi ning  appi tulevad jõutreeningud.

PEOPLE FITNESS

Kõik BODYPUMP’ist

BODYPUMP on intensiivne raskustega treening. Teistest traditsioonilistest jõutrennidest eristab Bodypumpi selle kiire tempo ja korduste arv. Trenn on mõeldud kõikide probleemsete kohtade vormimisega: käed (biitseps, triitseps, õlad), rind, selg, jalad, tuharad ja kõhulihased.

PEOPLE FITNESS

Millal toovad trennid rohkem kahju kui kasu?

Räägitakse, et heade tulemuste saavutamiseks tuleb treenida aina tihedamini ja aina intensiivsemalt. Kahjuks pideva enesepiitsutamisega võime teha oma organismile karuteene, millega võib kaasneda hoopis vastupidine efekti.

PEOPLE FITNESS

5 motiveerivat mantrat: kuidas panna end spordisaali armastama?

  Motivatsioon spordisaali minekuks võib olla sama muutlik ja kõikuv kui Tallinna suvi – kord on, kord ei ole 🙂 . Kuidas leida endas see sisemine tahe teha regulaarselt trenni ja toituda tervislikult? Kuidas seda kõike veel nautida ja kust võtta vajalik energia? Teeme selle kohe selgeks.

PEOPLE FITNESS
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST