Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country

Sel suvel taastada kontrolli oma elu üle

Ära hoia kinni vanadest harjumustest, vaid haara kinni millestki uuest! Liitu People Fitnessiga kuni 1. augustini ja me katame sinu vana jõusaali lepingu lõpetamise kulud! Näita meie administraatorile oma vana jõusaali liikmekaart või mõni muud tõend ning anname sulle lepingu lõpetamise tasuga võrdse allahindluse. Kui su jõusaalil ei ole tühistamistasusid, anname sulle 25% allahindlust.* Tule!

PEOPLE FITNESS

Kuidas toituda kaalu langetamiseks

Unusta sõna dieet. See sõna ise tekitab inimestes pigem negatiivset meelestatust ning üldjuhul tähendab vaid lühiajalist intensiivset tööd keskendudes vaid lihtsale kalorite vähendamisele.

PEOPLE FITNESS

Mis on õige toitumise põhialused?

Et saada olulisi toitaineid ja mikrotoitaineid, peab toitumine olema väga mitmekülgne. Tervisliku toitumise vahekorrad võivad varieeruda, sest erinevad inimesed vajavad erinevaid toiduainete kombinatsioone.

PEOPLE FITNESS

5 reeglit suvisteks trennideks: kuum ilm ei tähenda trennist loobumist!

 📌 ️Tee jõutrenni Kuumus võib muuta trenni raskesti talutavaks õhupuuduse tõttu. Seepärast ära tee pikki seeriaid, vaid tee intensiivsemat trenni lühikesema aja peale. Tee kaks kuni neli kordust, kuid ära raskustega üle pinguta.

PEOPLE FITNESS

Kuidas valmistuda suveks, kui sa ei ole varem trenni teinud

Hea vormi saavutamine võib võtta üsna aega ja nõuab ka ranget enesedistsipliini. Sellegipoolest saab oma vormi paremaks teha ammu enne esimest rannaskäiku. Kõik, mida selleks vaja teha, on järgida lihtsaid reegleid.

PEOPLE FITNESS

Mida kokata talvel: 5 retsepti hooajalistest toiduainetest

Külmal ajal hooajalistest toiduainetest saab teha palju maitsvat ja vitamiinirohket toitu! Kirjuta kohe üles, mida talvisel ajal küpsetada!

PEOPLE FITNESS

Esimene kord jõusaalis – millest alustada?

Igaüks meist mäletab oma esimest jõusaali külastust. Mõni tuli koos sõbraga, mõni aga sai inspiratsiooni mõnest filmist või raamatust ning tuli ise kohale. Kas kõik reeglid olid esimesel korral järgitud ja eesmärgid saavutatud?

PEOPLE FITNESS

7 parimat: tervisliku toitumise retseptid

Muuda oma igapäevane menüü huvitavamaks lisades sellesse meie lemmikuid retsepte!  

PEOPLE FITNESS

Miks eelistada jõutreeninguid?

Sinu eesmärk on nahaaluse rasva põletamine, kuid seejuures säilitada lihasmassi. Samuti soovid säilitada oma jõudu ja vastupidavust, seega sportlikud tulemused ei tohiks kannatada. Mida sellises olukorras teha? Jälgi õige toitumise ja korraliku puhkamise režiimi ning  appi tulevad jõutreeningud.

PEOPLE FITNESS

Kõik BODYPUMP’ist

BODYPUMP on intensiivne raskustega treening. Teistest traditsioonilistest jõutrennidest eristab Bodypumpi selle kiire tempo ja korduste arv. Trenn on mõeldud kõikide probleemsete kohtade vormimisega: käed (biitseps, triitseps, õlad), rind, selg, jalad, tuharad ja kõhulihased.

PEOPLE FITNESS
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST