Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country

 📌 ️Tee jõutrenni

Tee jõutrenni! Kuumus võib muuta trenni raskesti talutavaks õhupuuduse tõttu. Seepärast ära tee pikki seeriaid, vaid tee intensiivsemat trenni lühikesema aja peale. Tee kaks kuni neli kordust, kuid ära raskustega üle pinguta

 📌️ Tee tihedamini trenni

Just nii, tihedam, kuid kiirem trenn. Selle asemel, et veeta 2 tundi jõusaalis kolm korda nädalas, tee trenni 4-5 päeva ning kiirete ja lühikeste seeriatega. Näiteks tee iga kord vaid 5 intensiivsemat harjutust.

📌️ Joo rohkem

Eriti pärast trenni. Kindlasti aga ei tohi juua jääkülma vett kohe pärast intensiivset trenni, see tekitab südamele lisakoormust ning mõjub sinu veresoonkonnale halvasti.

📌️ Söö süsivesikuid

Palava ilmaga ei tasu väga ranget dieeti pidada. Oled kindlasti märganud, et suvel pärast trenni tahaks hirmsasti midagi magusat süüa või veel hullem – magusat juua. Nii võid märkamatult suure koguse magusat limonaadi ära juua. See tuleneb pidevast vedeliku kaotusest, mis kuumade ilmadega kaasneb. Joo vett ning luba endale vahepeal magusaid süsivesikuid (ka halvemaid), et organismil ei tekiks korraga liiga suur süsivesikute nälg.

📌️ Pane selga pikemad riided

Täpselt nii. Liiga palju paljast ja märga keha ei ole just kõige meeldivam. Nii on oht, et võid libiseda ise või jätta masina märjaks nii, et see on ohtlik järgmisele kasutajale. Pealegi, pikemad riided kaitsevad sind konditsioneeride otsese külma õhu eest, mille tõttu on väga kerge haigeks jääda. Ja keegi meist ei taha ju ometi suvel palavikulisena kodus olla.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST