Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
LEPINGUD
1
Töötunnid

Tööpäevad 6:00-23:00

Nädalavahetus 9:00-21:00.

Administraatori tööaeg:
Mon 12:00 – 20:00
Tue 12:00 – 20:00
Wed 9:30 – 17:30
Thu 12:00 – 20:00
Fri 9:30 – 17:30

2
Milliseid lepinguid te pakute?

Kui soovid külastada ainult jõusaali, siis sobiks sulle igakuise tasuga pakett OPTIMAL – 24,95 EUR/kuu. Selle lepinguga on sul võimalik terve kuu tasuta rühamtrenne külastada.

Pane tähele – kui sa ei soovi rühmatrenne külastada, saad selle lisateenuse eemaldada oma profiili alt. Rühmatrennide hind on 9,95 EUR / kuu alates teisest kuust.

Sul on iga hetk võimalik oma kontole sisse logides juurde tellida lisateenused nagu multiklubi, spordivesi, ja treenerite pakett.

Pakume ka PLUS paketti hinnaga 34,95 EUR/kuu. Lisaks rühmatreeningutele antud paketis sisaldub ka spordivesi Yanga. See pakett sobib sulle, kui plaanid külastada nii jõusaali kui ka rühmatrenne. Sul on iga hetk võimalik oma kontole sisse logides juurde tellida lisateenused nagu multiklub ja treenerite pakett.

SMART on hea lahendus nendele, kes plaanivad spordiklubis pikemat aega käia. See on 12-kuulise ettemaksuga leping hinnaga 239,40€ (ehk 19,95€ / kuu). Lisatasu eest on sul võimalik lisada juurde erinevaid teenuseid (rühmatrennid, Yanga spordivesi, Multiclub)

3-päevane pääse sobib neile, kes on juba meie juures proovitrennis käinud ning ei külasta spordiklubi väga tihti. Pääse maksab vaid 9,95 EUR, kehtib üks päev ning sellega on võimalik käia nii jõusaalis kui ka rühmatrennides.

3
KAS MUL ON VÕIMALIK SOETADA ÜHE KUU KAARTI?

Pakume 30 -päevast kuukaarti, mis maksab 119 €. 30 päeva kaart sobib neile, kes ei soovi sõlmida lepingut igakuise tasuga või maksta 6-kuulist ettemakset. 30 päeva kaardi maksumus on 119 EUR ning sellega on võimalik käia nii jõusaalis kui ka rühmatrennides.

4
KAS MUL ON VÕIMALIK OSTA ÜHEKORDSET PÄÄSET?

Esimene külastus kõigile vaid 3 € eest! Kolmel järjestikusel proovipäeval on Sul võimalik külastada jõusaali või rühmatreeninguid ilma piiranguteta. Juhul, kui peale proovipäevasid Sa ei ole veel kindel, kas soovid sõlmida meiega lepingut või mitte, siis on Sul võimalik soetada korduv 3 päeva pääse hinnaga 9,95 €, mis ühe päeva. Selle pääsmega saad piiranguteta külastada jõusaali ja rühmatreeninguid! 3-päevaseid pääsmeid saad osta piiramatu arv kordi.

5
KAS TEIL SAAB VÕTTA KA PUHKEPERIOODE?

Uudis – nüüd saad lepingut külmutada kuni 4-ks kuuks!
Planeerid suvel treeningutest puhata? Ära katkesta oma lepingut – külmuta see kasvõi terveks suveks! Nüüd saad lepingut külmutada kuni 4-ks kuuks ühe aasta jooksul.

Mis see on?
See on lepingu peatamine kuni 4-ks kuuks 12 kuu jooksul.

Kui palju see maksab?
4,95 eurot kuus ja kui soovid pikemaks kui kuu ajaks külmutada, siis arvestatakse külmutamist kuupõhise maksena.

Kuidas see toimib?
Külmutamine jõustub järgmise arve tasumise kuupäevast!

Kuidas kasutada?
Veebilehel peoplefitness.eu mine oma isiklikule kontole ja klõpsa Freeze! Täpselt samamoodi saad lepingut igal ajal pikendada!

Miks see sulle kasulik on?
Sa ei kaota oma kogutud punkte ja sinu lepingu tingimused jäävad samaks!

6
KAS LEPINGUT SAAB KA LÕPETADA NING KAS SELLEGA KAASNEB TRAHVE?

Kui Sa ei soovi enam meie klubi liige olla, logi oma kontole sisse ja lõpeta leping valides “LOOBUN”.

Juhul, kui Sinu poolt oli sõlmitud kuupõhine leping, siis lepingu lõpetamisel on etteteatamisaeg 2 kuud. See tähendab, et kui sa lepingu lõpetad, kehtib see veel 2 täiskuud ning 2 kuud võetakse sinu kontolt automaatselt veel raha maha. Selle aja jooksul saad klubi jätkuvalt külastada.

Juhul, kui Sul on ettemaksega leping, siis Sa kahjuks raha tagasi ei saa, kuna tegu on eripakkumisega.

7
KUI MA OLEN LEPINGU LÕPETANUD, AGA MÕTLESIN ÜMBER. MIS ON MINU JÄRGMISED SAMMUD? MIDA PEAN TEGEMA?

Juhul, kui sul on kuupõhine liitumine, on sul võimalik 2 kuu jooksul peale “LOOBUN” nuppu vajutamist lepingu taastada vajutades oma kontol nuppu “UUENDA”.

Kui sul on ettemaksega liitumine, siis lepingut muuta ei ole võimalik.

8
KAS MUL ON VÕIMALIK SAADA ARVET, KUI OLEN MAKSE ÄRA SOORITANUD?

Jah. Arveid leiad oma kasutajakonto alt:

— Logi sisse oma kasutajakontole meie kodulehel

— Vali ülevalt paremalt PROFIIL ning seejärel MINU LIIKMELISUS

— Seejärel klõpsa ARVED

ESIMENE KÜLASTUS
1
Kuidas teiega liituda?

Meiega liitumine on väga lihtne ja seda saab teha meie kodulehel:
— Vajuta LIITU KOHE
— Vali kuupäev ning pakett
— Soovi korral vali lisateenused
— Sisesta oma kontaktandmed
— Sisesta oma kaardiandmed ning soorita makse

Esmasel külastusel sisesta meie kioskis PIN-kood ning registreeri oma sõrmejälg.

Registreerida saad ka meil kohapeal iseteeninduskioskites. Kui jääd millegagi hätta, siis meie administraatorid aitavad Sind meeleldi.

Sõrmejäljega pääsed meie spordiklubis sisse ja välja.
PS! Sa ei pea muretsema turvalisuse pärast. Meie sõrmejäljelugeja ei pildista tervet Sinu sõrmejälge, vaid võtab Sinu sõrmest 8 punkti (meie kasutuses on lugeja Ievo Reader). Sisse- ning väljapääsu juures asuvad lugejad tunnevad Sinu sõrme ära nende 8 punkti alusel.

Vaata ka meie videojuhendit:

2
Ma sõlmisin lepingu teie kodulehel. Mis ma pean nüüd tegema? Millised on minu edasised sammud?

Edasi on kõik väga lihtne. Vaata siit meie videojuhendit:

3
Kas People spordiklubis on vanusepiirang?

Meie spordiklubis on vanusepiirang 18. eluaastat ning meiega saab liituda alates 18. eluaastast. Me ei võta vastu tõendeid ega vanemate kirjalikke nõusolekuid.

MAKSMINE
1
Kas oma isiku – ja kaardiandmete avaldamine teile on ikka ohutu?

Kõik on ohutu ning turvaline. Me ei jaga mitte kellelegi  Sinu isikuandmeid, see on kirjas ka meie lepingutingimustes. Samuti ei jaga ega säilita me kellegi maksekaartide andmeid, ka see on meie lepingutingimustes kirjas.

People spordiklubi kasutuses on ainult sertifitseeritud maksesüsteemid nagu näiteks SIX Wordline, Visa ja MasterCard partner. Maksete teostamine toimub turvalise PCI/DSS ühenduse kaudu.

Sul on võimalik kasutada People Fitnessis olevaid arvuteid registreerimiseks ja liikmetasu maksmiseks. Kohapeal ei ole võimalik maksta sularahas ega kaardiga. Süsteem aksepteerib vaid Visa ning Mastercard maksekaarte. Sul peaks olema seega krediitkaart või deebetkaart krediitkaardi omadustega (märgitud turvalised maksed internetis.)

Juhul, kui Sa ikka kahtled, siis võid teha abonemendi ostu koduse arvuti kaudu ja kasutada klubi kioskit ainult sõrmejälgede skanneerimiseks.

2
KAS LEPINGUPERIOODI JOOKSUL TULEB TASUDA TÄIENDAVAID MAKSEID?

Igal hetkel on sul võimalik lisada oma paketti lisateenused nagu multiklubi, rühmatreeningud ja spordivesi!
Samuti on sul võimalik peatada ajutiselt oma leping, osta ühekordselt spordivett või osaleda grupi trennis.

KLUBID
1
Mis on teie klubi lahtiolekuajad?

Infot klubi lahtiolekuaegade kohta saad allolevalt lingilt.

2
Kas teil on olemas saun?

Jah, klubis on saun.

3
Miks peab olema oma tabalukk?

See on turvameetod, mida kasutatakse igal pool Euroopas. On teada olukordi, kus kapilukkude võtmeid kopeeriti ning saadi asjadele ligi. Selliste olukordade vältimiseks pakume kliendile võimalust kasutada enda tabalukku või soetada neid meie iseteeninduspunktis.

4
Miks on teie spordiklubis väikesed kapid, peavad olema oma tabalukud, ei ole veemasinaid ning ei ole kuivatamiseks paberrätikuid?

Oleme uue generatsiooni spordiklubi ning meie eesmärk on olla võimalikult automatiseeritud.

Need väikesed piirangud annavad meie klientidele muid eeliseid: kasutada treenimiseks kõrgtehnoloogilisi trenažööre, osaleda maailmatasemel rühmatreeningutes ja maksta linna kõige madalamat liikmetasu.

5
Miks on teie spordiklubis kaamerad? On see seaduslik?

Meie spordiklubis on asetatud videovalve meie klientide ohutuse tagamiseks. See on seaduslik.

6
Kas on võimalik last spordiklubisse kaasa võtta?

Meie spordiklubis on vanusepiirang 18. eluaastat ning ohutuse tagamiseks on keelatud ka väikelastega klubisse siseneda. Väikelapsed on võimalik jätta Mustika keskuses asuvasse lastetuppa.

TEENUSED
1
Rühmatreeningud

Millist kvalifikatsiooni omavad teie rühmaprogrammide treenerid?

Kõik meie treenerid on oma ala spetsialistid, kes omavad vajalikku kvalifikatsiooni ja rahvusvahelise programmi Les Mills sertifikaati. Treenerid läbivad regulaarselt ka erinevaid lisakoolitusi.

 

Kas rühmatrennidesse peab eelnevalt registreerima?

Jah, rühmatrennidesse tuleb eelnevalt registreerida. Seda saad teha nii:
— Logi sisse oma kasutajakontole meie kodulehel
— Vali ülevalt paremalt TUNNIPLAAN
— Vajuta REGISTREERI soovitud trenni järel

Kui sul ei õnnestu tulla trenni, palun tühista oma broneering esimesel võimalusel. Seda saad teha oma kontole sisse logides. Viimane aeg oma broneering tühistada on 60 minutit enne trenni algust.

 

Kas võin osaleda rohkem kui ühes rühmatreeningus päeva jooksul?

Sul on võimalik broneerida 3 trenni päevas ja 5 trenni nädalas. Samuti ära unusta ennast trenni ära registreerida. Seda saad teha ühe klikiga oma kontole sisse logides meie kodulehel või klubis kohapeal.

Piirangutest

Kui sul on juhtunud, et 10 päeva jooksul ei ole sa rühmatrenni jõudnud ega ole broneeringut tühistanud, siis kahjuks suletakse üheks nädalaks sinu trennide broneerimise võimalus.

Kuid sul on sellegipoolest võimalik rühmatrenni tulla (kui vabu kohti on olemas) broneerides endale koht üks tund enne trenni algust klubis kohapeal.

2
MULTICLUB

Jah, on küll võimalik. Veendu, et sinu lepingus on olemas lisateenus Multiclub (seda saad kontrollida oma konto all). Multiclub teenust saab lisada oma lepingule vaid 1,95€ eest kuus. Multiclub lisateenus annab võimaluse külastada kõiki People spordiklubisid mitte ainult Tallinnas, vaid ka Riias ja Vilniuses.

3
KAS TEIL ON PERSONAALTREENERID?

Kõik meie külastajad on meie head kliendid. Liitu People Fitness klubiga ja vii oma klientidele läbi personaaltreeningud. Oma konto all on sul võimalik valida teenus “Personaaltreener” 29,95 EUR eest kuus. Sellega on sinu profiil nähtav kõikidele mobiiliäpi kasutajatele ja samuti meie siseekraanidel. Ilma selle lisateenuseta ei ole personaaltreeningute läbiviimine klubis lubatud.

Lisaks on meil võimalik kasutada ka mobiilirakendust LFConnect, mille saad alla laadida AppStore-st või GoogePlay-st. Kasutades seda äppi, saad skanneerida trenažööride küljes olevaid QR-koode ning Sinu nutitelefoni ekraanile ilmub virtuaalne treener, kes näitab Sulle, kuidas trenažööri seadistada ning kasutada.

4
YANGA SPORDIVESI

Yanga on vesi, mis taastab organismi tasakaalu ja muudab treeningud veelgi tõhusamaks. Spordivesi ei sisalda suhkrut ega toiduvärve (selles on vaid 5 kalorit). Vesi on rikastatud kõikide energia taastamiseks vajalike vitamiinidega: B1, B3, B5, B6 ja B8. Vali kuue maitse seast oma lemmik ja naudi treeningu ajal jahutavat jooki! Peale spordivee saab Yanga automaadist ka tavalist gaseerimata vett.

Oma paketile saad lisada vett vaid 4,95 € eest kuus.

Korralisel vee soetamisel ajapiirangud ei kehti. Rohkem teavet Yanga kohta leiad siit.

5
Marketplace

Avasta uus Marketplace People Fitness rakenduses!

Kasuta oma teenitud punkte allahindluse saamiseks!

Lae rakendus alla:

📱App Store: apple.co/2CQrcIW

📱Google Play: bit.ly/2oDOz3o

6
Challenges

Motiveeri end ja saavuta veel rohkem – võta vastu meie väljakutsed! Teeni meie äpis punkte sammude, põletatud kalorite*, spordiklubis käimise ja paljude muude tegevuste eest. Võistle oma sõprade, oma klubikaaslaste ja kõikide People Fitness klubilistega.

Kuidas osaleda?

1) Leia auhinnamärk meie äpis, see viib sind Väljakutsete lehele.

2) Vali üks või mitu väljakutset, mille soovid vastu võtta, ning vajuta “Võta väljakutse vastu”.
Esimest korda väljakutsega liitudes, küsib rakendus sinult õiguse lugeda sinu telefonist samme ja kaloreid. iPhone telefois toimub see läbi Health rakenduse, Android telefonidel – läbi Google Fit. See info on vajalik, et saaksime jälgida sinu edusamme ning saaksid olla meie edetabelis. Kui sa ei ole kasutanud Apple Health või Google Fit rakendust, siis ava rakendus ning seadista see, andes õigused salvestada sinu samme.

3) Tehtud! Nüüd saad jälgida oma saavutusi ning jälgida, kuidas teistel läheb. Vaata edetabelit, et näha, kes on parasjagu esimene.

*Kalorite arvestuse väljakutses osalemiseks on sul vajalik spordividin, millel on kalorite lugemise funktsioon (näiteks nutikell või spordikell) ning see peab olema ühenduses sinu telefoniga.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST