Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
LEPINGUD
1
Milliseid lepinguid te pakute?

SMART pakett on 12 kuulise ettemaksuga leping, kus ühe kuu tasu on 19.95 EUR. Vali ise, kas soovid maksta korraga kogu summa või valida kuupõhine leping. SMART paketiga on sul võimalik külastada jõusaali piiramatult.

Kui soovid külastada ainult jõusaali, siis sobiks sulle igakuise tasuga pakett OPTIMAL. Sul on iga hetk võimalik oma kontole sisse logides juurde tellida lisateenused nagu rühmatrennid, multiklubi, spordivesi, CROSS BOX trennid ja treenerite pakett.

Pakume ka PLUS paketti hinnaga 29,95 EUR/kuu. See pakett sobib sulle, kui plaanid külastada nii jõusaali kui ka rühmatrenne. Sul on iga hetk võimalik oma kontole sisse logides juurde tellida lisateenused nagu multiklubi, spordivesi, CROSS BOX trennid ja treenerite pakett.

3-pävane pääse sobib neile, kes on juba meie juures proovitrennis käinud ning ei külasta spordiklubi väga tihti. Pääse maksab vaid 9,95 EUR, kehtib kolm järjesitkust päeva ning sellega on võimalik käia nii jõusaalis kui ka rühmatrennides.

 

2
Kas mul on võimalik soetada ühe kuu kaarti?

Pakume 30 päevast kuukaarti, mis maksab 119 €. 30-päevane pakett sobib neile, kes ei soovi siduda lepingut igakuise tasuga või maksta 12-kuulist ettemakset. 30-päevase paketi maksumus on 119 EUR ning sellega on võimalik käia nii jõusaalis kui ka rühmatrennides.

3
KAS MUL ON VÕIMALIK OSTA ÜHEKORDSET PÄÄSET?

Esimene külastus kõigile vaid 1 € eest! Kolmel järjestikusel proovipäeval on Sul võimalik külastada jõusaali või rühmatreeninguid ilma piiranguteta. Juhul, kui peale proovipäevasid Sa ei ole veel kindel, kas soovid sõlmida meiega lepingut või mitte, siis on Sul võimalik soetada korduv 3 päeva pääse hinnaga 9,95 €, mis kehtib samuti kolmel järjestikusel päeval. Selle pääsmega saad piiranguteta külastada jõusaali ja rühmatreeninguid! 3-päevaseid pääsmeid saad osta piiramatu arv kordi.

4
KAS TEIL SAAB VÕTTA KA PUHKEPERIOODE?

Jah, kui sul on kuupõhine liitumine, siis sul on võimalik peatada ajutiselt leping ühe korra kuni 30 päevaks! Puhkus maksab vaid 4,95 €. Puhkus hakkab kehtima alates järgmise makse esimesest päevast. Näiteks, kui liitusid klubiga 3. augustil ning 15.augustil otsustasid lepingut külmutada, siis Sinu puhkus algab 3. septembril.  Kui soovid kasutada puhkuseks vähem kui 30 päeva, siis saad seda teha oma Profiilis Minu liikmelisuse all valides “Uuenda leping”. Leping uueneb samal päeval, ent kuumakse päev lükkub sellele päevale, mil lepingu uuendus toimus. Puhkuse ajal on spordiklubi külastamine piiratud.

Lepingut külmutada ja uuendada saad oma profiili all.

5
KAS LEPINGUT SAAB KA LÕPETADA NING KAS SELLEGA KAASNEB TRAHVE?

Ei, kuid kui Sa ei soovi enam meie klubi liige olla, logi oma kontoga sisse ja lõpeta leping valides “LOOBUN”.
Juhul, kui Sinu poolt oli sõlmitud kuupõhine leping, siis lepingu lõpetamisel on etteteatamisaeg 2 kuud. See tähendab, et kui sa lepingu lõpetad, kehtib see veel 2 täiskuud ning 2 kuud võetakse sinu kontolt automaatselt veel raha maha. Selle aja jooksul saad klubi jätkuvalt külastada.
Juhul, kui Sul on ettemaksega leping, siis Sa kahjuks raha tagasi ei saa, kuna tegu on eripakkumisega.

6
KUI MA OLEN LEPINGU LÕPETANUD, AGA MÕTLESIN ÜMBER. MIS ON MINU JÄRGMISED SAMMUD? MIDA PEAN TEGEMA?

Juhul, kui sul on kuupõhine liitumine, on sul võimalik 2 kuu jooksul muuta seda vajutades oma kontol nuppu “UUENDA”.
Kui sul on ettemaksega liitumine, siis lepingut muuta ei ole võimalik.

7
Kas mul on võimalik saada arvet, kui olen makse ära sooritanud?

Jah. Arve saadame automaatselt Sinu e-mailile ühe päeva jooksul pärast makse sooritamist. Samuti näed arveid oma kasutajakonto alt:
— Logi sisse oma kasutajakontole meie kodulehel
— Vali ülevalt paremalt PROFIIL ning seejärel MINU LIIKMELISUS
— Seejärel klõpsa ARVED

ESIMENE KÜLASTUS
1
Kuidas teiega liituda?

Meiega liitumine on väga lihtne ja seda saab teha meie kodulehel:
— Vajuta LIITU KOHE
— Vali kuupäev ning pakett
— Soovi korral vali lisateenused
— Sisesta oma kontaktandmed
— Sisesta oma kaardiandmed ning soorita makse

Esmasel külastusel sisesta meie kioskis PIN-kood ning registreeri oma sõrmejälg.

Registreerida saad ka meil kohapeal iseteeninduskioskites. Kui jääd millegagi hätta, siis meie administraatorid aitavad Sind meeleldi.

Sõrmejäljega pääsed meie spordiklubis sisse ja välja.
PS! Sa ei pea muretsema turvalisuse pärast. Meie sõrmejäljelugeja ei pildista tervet Sinu sõrmejälge, vaid võtab Sinu sõrmest 8 punkti (meie kasutuses on lugeja Ievo Reader). Sisse- ning väljapääsu juures asuvad lugejad tunnevad Sinu sõrme ära nende 8 punkti alusel.

Vaata ka meie videojuhendit:

2
Ma sõlmisin lepingu teie kodulehel. Mis ma pean nüüd tegema? Millised on minu edasised sammud?

Edasi on kõik väga lihtne. Vaata siit meie videojuhendit:

3
Kas People spordiklubis on vanusepiirang?

Meie spordiklubis on vanusepiirang 18. eluaastat ning meiega saab liituda alates 18. eluaastast. Me ei võta vastu tõendeid ega vanemate kirjalikke nõusolekuid.

MAKSMINE
1
Kas oma isiku– ning kaardiandmete avaldamine teile on ikka ohutu?

Kõik on ohutu ning turvaline. Me ei jaga mitte kellelegi  Sinu isikuandmeid, see on kirjas ka meie lepingutingimustes. Samuti ei jaga ega säilita me kellegi maksekaartide andmeid, ka see on meie lepingutingimustes kirjas.

People spordiklubi kasutuses on ainult sertifitseeritud maksesüsteemid nagu näiteks Elavon, Visa ja MasterCard partner. Maksete teostamine toimub turvalise PCI/DSS ühenduse kaudu.

Sul on võimalik kasutada People Fitnessis olevaid arvuteid registreerimiseks ja liikmetasu maksmiseks. Kohapeal ei ole võimalik maksta sularahas ega kaardiga. Süsteem aksepteerib vaid Visa ning Mastercard maksekaarte. Sul peaks olema seega krediitkaart või deebetkaart krediitkaardi omadustega (märgitud turvalised maksed internetis.)

Juhul, kui Sa ikka kahtled, siis võid teha abonemendi ostu koduse arvuti kaudu ja kasutada klubi kioskit ainult sõrmejälgede skanneerimiseks.

2
KAS LEPINGUPERIOODI JOOKSUL TULEB TASUDA TÄIENDAVAID MAKSEID?

Igal hetkel on sul võimalik lisada oma paketti lisateenused nagu multiklubi, rühmatreeningud ja spordivesi!
Samuti on sul võimalik peatada ajutiselt oma leping, osta ühekordselt spordivett või osaleda grupi trennis.

KLUBID
1
Mis on teie klubi lahtiolekuajad?

Infot klubi lahtiolekuaegade kohta saad allolevalt lingilt.

2
Kas teil on olemas saun?

Jah, klubis on saun.

3
Miks peab olema oma tabalukk?

See on turvameetod, mida kasutatakse igal pool Euroopas. On teada olukordi, kus kapilukkude võtmeid kopeeriti ning saadi asjadele ligi. Selliste olukordade vältimiseks pakume kliendile võimalust kasutada enda tabalukku või soetada neid meie iseteeninduspunktis.

4
Miks on teie spordiklubis väikesed kapid, peavad olema oma tabalukud, ei ole veemasinaid ning ei ole kuivatamiseks paberrätikuid?

Oleme uue generatsiooni spordiklubi ning meie eesmärk on olla võimalikult automatiseeritud.

Need väikesed piirangud annavad meie klientidele muid eeliseid: kasutada treenimiseks kõrgtehnoloogilisi trenažööre, osaleda maailmatasemel rühmatreeningutes ja maksta linna kõige madalamat liikmetasu.

5
Miks on teie spordiklubis kaamerad? On see seaduslik?

Meie spordiklubis on asetatud videovalve meie klientide ohutuse tagamiseks. See on seaduslik.

6
Kas on võimalik last spordiklubisse kaasa võtta?

Meie spordiklubis on vanusepiirang 18. eluaastat ning ohutuse tagamiseks on keelatud ka väikelastega klubisse siseneda. Väikelapsed on võimalik jätta Mustika keskuses asuvasse lastetuppa.

TEENUSED
1
Rühmatreeningud

Millist kvalifikatsiooni omavad teie rühmaprogrammide treenerid?

Kõik meie treenerid on oma ala spetsialistid, kes omavad vajalikku kvalifikatsiooni ja rahvusvahelise programmi Les Mills sertifikaati. Treenerid läbivad regulaarselt ka erinevaid lisakoolitusi.

 

Kas rühmatrennidesse peab eelnevalt registreerima?

Jah, rühmatrennidesse tuleb eelnevalt registreerida. Seda saad teha nii:
— Logi sisse oma kasutajakontole meie kodulehel
— Vali ülevalt paremalt TUNNIPLAAN
— Vajuta REGISTREERI soovitud trenni järel

Kui sul ei õnnestu tulla trenni, palun tühista oma broneering esimesel võimalusel. Seda saad teha oma kontole sisse logides. Viimane aeg oma broneering tühistada on 60 minutit enne trenni algust.

Juhul, kui seitsme päeva jooksul tekib sul kaks olukorda, kus oled omale koha broneerinud, aga ei ole kohale tulnud, siis sinu broneerimisvõimalus peatatakse 2 nädalaks. Sul on endiselt võimalik treeningutest osa võtta, kui broneerid endale koha 60 minutit enne trenni algust. Sul on võimalik broneerida 3 trenni päevas ja 5 trenni nädalas.

 

Kas võin osaleda rohkem kui ühes rühmatreeningus päeva jooksul?

Sul on võimalik broneerida 3 trenni päevas ja 5 trenni nädalas. Samuti ära unusta ennast trenni ära registreerida. Seda saad teha ühe klikiga oma kontole sisse logides meie kodulehel või klubis kohapeal.

2
MULTICLUB

Jah, on küll võimalik. Veendu, et sinu lepingus on olemas lisateenus Multiclub (seda saad kontrollida oma konto all). Multiclub teenust saab lisada oma lepingule vaid 1,95€ eest kuus. Multiclub lisateenus annab võimaluse külastada kõiki People spordiklubisid mitte ainult Tallinnas, vaid ka Riias ja Vilniuses.

3
Kas teil on individuaaltreenerid?

Kõik meie külastajad on meie head kliendid. Liitu People Fitness klubiga ja vii oma klientidele läbi personaaltreeningud. Oma konto all on sul võimalik valida teenus “Personaaltreener” 29,95 EUR eest kuus. Sellega on sinu profiil nähtav kõikidele mobiiliäpi kasutajatele ja samuti meie siseekraanidel. Ilma selle lisateenuseta ei ole personaaltreeningute läbiviimine klubis lubatud.

Lisaks on meil võimalik kasutada ka mobiilirakendust LFConnect, mille saad alla laadida AppStore-st või GoogePlay-st. Kasutades seda äppi, saad skanneerida trenažööride küljes olevaid QR-koode ning Sinu nutitelefoni ekraanile ilmub virtuaalne treener, kes näitab Sulle, kuidas trenažööri seadistada ning kasutada.

4
YANGA SPORDIVESI

Yanga on vesi, mis taastab organismi tasakaalu ja muudab treeningud veelgi tõhusamaks. Spordivesi ei sisalda suhkrut ega toiduvärve (selles on vaid 5 kalorit). Vesi on rikastatud kõikide energia taastamiseks vajalike vitamiinidega: B1, B3, B5, B6 ja B8. Vali kuue maitse seast oma lemmik ja naudi treeningu ajal jahutavat jooki! Peale spordivee saab Yanga automaadist ka tavalist gaseerimata vett.

Oma paketile saad lisada vett vaid 4,95 € eest kuus. Lisaks on sul võimalik osta vett ühekordselt vaid 0,79 € 500ml eest.

Lisaks on võimalik soetada vett korraliselt vaid 0,79 € eest (500ml). Korralisel vee soetamisel ajapiirangud ei kehti. Rohkem teavet Yanga kohta leiad siit.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST