Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
INTERVAL WORKOUT
Kaasahaarav ja energiline intervalltreening, kus üliintensiivne kardiotrenn vaheldub keskmise intensiivsusega jõutrenniga. See trenn aitab sul põletada kuni 700 kalorit! Harjutused panevad su ainevahetuse kiiremini tööle ning põletavad korralikult rasva, vormivad kehakuju ning täiustavad vastupidavust ja jõudu!
Liitu BODYCOMBATi trenniga ja sa võitled end vormi, põletades seejuures 740 kalorit. See energiamahukas võitluskunstidest inspireeritud treening on kontaktivaba ja osalejad ei pea oskama keerulisi lööke. Treener eeldab intensiivset osalemist ja motiveerib sind igast raundist kõike võtma. Sa vabaned stressist, lõbutsed ja tunned end tšempionina.

LISATEAVE
BODYATTACK on intensiivne vastupidavustreening, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud trennifännidele. Trennis on kombineeritud kardioharjutused nagu jooks, hüpped ja väljaasted ning jõuharjutused nagu kätekõverdused ja kükid. Trenn viiakse läbi energilise muusika saatel, mis heas mõttes esitab väljakutse sinu võimekusele. Trenni jooksul põletad kuni 730 kalorit ja tohutu meelerahu on garanteeritud.

BODYATTACK võib olla nii 55- kui ka 30-minutiline.
LISATEAVE
BRAZILIAN BUTT
Kui otsid optimaalset jõu, kardio ja baastrenni kombinatsiooni, siis siin see on! BRAZILIAN BUTT on trenn, kus saab teha energilise muusika saatel rohkesti väljaasteid ja kükke! Trenn sobib suurepäraselt neile, kes alles alustab rühmatrennidega või on teinud pikema pausi ning nendele, kes soovivad tuharad trimmi ajada.
Kasutades kergeid kuni mõõdukaid raskusi, treenid BODYPUMP abil kogu oma keha. See põletab kuni 540 kalorit. Treener viib läbi teaduslikult tõestatud pumpamisharjutusi ja –tehnikaid, julgustades ja motiveerides igatüht, taustaks on hea muusika - mis aitab sul saavutada palju rohkem, kui sa ise võid arvata ning sa tunned, et tahad teha seda veel ja veel.

BODYPUMP on saadaval 55-, 45- või 30-minutilise treeninguna.
LISATEAVE
CXWORX™ treenib suurte lihaste all olevaid lihaseid. Need on olulised harjutused tugevama keha saavutamiseks. Tugevam keha saab paremini hakkama kõigega, mida sa teed nii oma igapäevases elus kui ka lemmiksporti tehes - see on liim, mis sind koos hoiab.

CXWORX trennis saab ise koormust määrata, see ei ole keeruline ja on saavutatav vastavalt oma füüsilisele tasemele. 30-minutiline treening koolitatud instruktori juhendamisel õpetab sulle õiget tehnikat, kasutades sobivat kangi ja raskusi või keharaskust. Treenitakse samuti puusa-, tuhara- ja jalalihaseid.
LISATEAVE
Ideaalne igaühele ja kõigile – BODYBALANCE on joogapõhine trenn, mis parandab keha, vaimu ja elu. BODYBALANCE’i käigus mängib inspireeriv taustamuusika samal ajal, kui sa painutad ja sirutad lihtsamates joogaasendites ning proovid erinevaid Tai Chi ja Pilatese elemente. Kõigi harjutuste puhul on oluline hingamise juhtimine ja treeneritel on alati midagi varuks ka neile, kes alles alustavad. Sa treenid kogu keha ning lahkud tunnist rahumeelse ja puhanuna. Õnnelikuna.


LISATEAVE
BODYJAM on muusika ja tantsu ideaalne kombinatsioon. Lood, mis su kõrvaklappidest praegu kostuvad? BODYJAMis on need olemas. Uus stiil, millest oled kuulnud? BODYJAMis oli see popp eelmisel aastal.

BODYJAM on saadaval 55-, 45- või 30-minutilise treeninguna.
LISATEAVE
Lõbus ja tõeliselt sõltuvust tekitav tantsutrenn. SH’BAM on egovaba tsoon – kelleltki ei eeldata varasemat tantsimiskogemust. Vaja on ainult mängulist suhtumist ja rõõmsat meelt. Unusta ära seina ääres seismine. Kui tuled trenni arvates, et ei suuda, siis lahkud teades, et suudad küll!

SH'BAM on saadaval 45- minutilise treeninguna.
LISATEAVE
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST