Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
PARANDA OMA VORM
TUNNETA ENERGIAT
ARENDA VASTUPIDAVUST
MIS ON BODYATTACK?
BODYATTACK on intensiivne vastupidavustreening, mis sobib nii algajatele kui ka kogenud trennifännidele. Trennis on kombineeritud kardioharjutused nagu jooks, hüpped ja väljaasted ning jõuharjutused nagu kätekõverdused ja kükid. Trenn viiakse läbi energilise muusika saatel, mis heas mõttes esitab väljakutse sinu võimekusele. Trenni jooksul põletad kuni 730 kalorit ja tohutu meelerahu on garanteeritud.

BODYATTACK võib olla nii 55- kui ka 30-minutiline.
ALUSTA OMA VORMI PARANDAMIST KOOS BODYATTACKIGA JUBA TÄNA
Üks parimaid BODYATTACKi omadusi on see, et see parandab sinu vastupidavust, mis on vajalik sinu igapäevasteks toiminguteks.
PROFFIDE JUHENDAMINE
Tegu on professionaalsete instruktorite poolt juhitud reaalajas trenniga. Instruktorid näitavad sulle ette teaduslikult tõestatud liigutusi ja tehnikaid, sind samal ajal julgustades ja motiveerides. Nii aitame sul saavutada rohkem, kui suudaksid seda üksi teha!
VAATA GRAAFIKUT
EELISED
BODYATTACK on kogu keha trenn, mis põletab kaloreid ja vormib sinu keha. Sinu vastupidavus paraneb ning sinu liigutused muutuvad osavamaks. Tunneta kiiret tulemust!
OLED ALLES ALUSTANUD?
BODYATTACK’i koormust on igal ühel võimalik ise valida. Treenerid näitavad sulle ette erinevaid variante, kuidas harjutusi teha. Uuringud on näidanud, et hea vormi saladus on pidev koormuse kasvatamine, seega meie soovitame alustada treeningutega 1-2 korda nädalas.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST