Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
PARANDA OMA PAINDUVUST
TUNNE RAHU JA LÕÕGASTUST
TUGEVDA OMA KEHA
MIS ON BODYBALANCE?
Ideaalne igaühele ja kõigile – BODYBALANCE on joogapõhine trenn, mis parandab keha, vaimu ja elu. BODYBALANCE’i käigus mängib inspireeriv taustamuusika samal ajal, kui sa painutad ja sirutad lihtsamates joogaasendites ning proovid erinevaid Tai Chi ja Pilatese elemente. Kõigi harjutuste puhul on oluline hingamise juhtimine ja treeneritel on alati midagi varuks ka neile, kes alles alustavad. Sa treenid kogu keha ning lahkud tunnist rahumeelse ja puhanuna. Õnnelikuna.

BODYBALANCE on saadaval 55- või 30- minutilise treeninguna.
MOTIVEERIV KOMBO JOOGAST, TAI CHIST JA PILATESEST
Kui sa ei ole enne joogat proovinud, siis on BODYBALANCE hea sissejuhatus. Kui sa juba harrastad mõnda jooga vormi, siis sa naudid kindlasti BODYBALANCE’i pakutavat vaheldust.
PROFFIDE JUHENDAMINE
Tegu on professionaalsete instruktorite poolt juhitud reaalajas trenniga. Instruktorid näitavad sulle ette teaduslikult tõestatud liigutusi ja tehnikaid, sind samal ajal julgustades ja motiveerides. Nii aitame sul saavutada rohkem, kui suudaksid seda üksi teha!
VAATA GRAAFIKUT
EELISED
Arenda oma painduvust ja jõuvaru langetades samal ajal oma stressitaset. Trenni aja valdab sind kestev hea- ja rahuolutunne.
MIKS SEE TOIMIB?
Kontrollitud hingamine, keskendumine ja hoolikalt valitud muusika saatel struktureeritud venitused, liigutused ja asendid moodustavad kokku holistilise treeningu, mis tõstab su keha harmoonia ja viib tasakaalu seisundisse.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST