Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
TUNNETA OMA JÕUDU
AJA OMA SÜDA VORMI
TREENI KOGU KEHA
MIS ON BODYCOMBAT?
Liitu BODYCOMBATi trenniga ja sa võitled end vormi, põletades seejuures 740 kalorit. See energiamahukas võitluskunstidest inspireeritud treening on kontaktivaba ja osalejad ei pea oskama keerulisi lööke. Treener eeldab intensiivset osalemist ja motiveerib sind igast raundist kõike võtma. Sa vabaned stressist, lõbutsed ja tunned end tšempionina.

BODYCOMBAT on saadaval 55- või 30- minutilise treeninguna.
LÖÖ JA VÕITLE END VÕIDUVORMI
BODYCOMBAT treenib kogu keha ning annab sulle vormi, kiiruse ja jõu. Vabasta end ja anna endale jõud.
PROFFIDE JUHENDAMINE
Tegu on professionaalsete instruktorite poolt juhitud reaalajas trenniga. Instruktorid näitavad sulle ette teaduslikult tõestatud liigutusi ja tehnikaid, sind samal ajal julgustades ja motiveerides. Nii aitame sul saavutada rohkem, kui suudaksid seda üksi teha!
VAATA GRAAFIKUT
EELISED
BODYCOMBAT treenib jalgu, vormib käsi, selga ja õlgu ning pakub suurepärast keretreeningut. Sa põletad kaloreid, arendad kordinatsiooni, liikuvust ja kiirust ning tunned end iseenda peremehena.
OLED ALLES ALUSTANUD?
BODYCOMBATi trenni on võimalik kohandada vastavalt vajadusele. Meie treenerid pakuvad sulle alati sinu tasemele vastavat treeningut. Alusta 1-2 trenniga nädalas ja juba mõne aja pärast treenid nagu tšempion.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST