Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
ARENDAGE OMA JÕUDU
TUGEVDAGE & TONISEERIGE
KÕIKI PEAMISI LIHASGRUPPE
MIS ON BODYPUMP?
Kasutades kergeid kuni mõõdukaid raskusi, treenid BODYPUMP abil kogu oma keha. See põletab kuni 540 kalorit. Treener viib läbi teaduslikult tõestatud pumpamisharjutusi ja –tehnikaid, julgustades ja motiveerides igatüht, taustaks on hea muusika - mis aitab sul saavutada palju rohkem, kui sa ise võid arvata ning sa tunned, et tahad teha seda veel ja veel.

BODYPUMP on nii 55- kui ka 30-minutiline.
SUURED LIHASGRUPID TOONUSESSE VAID 55 MINUTIGA
Tee BODYPUMP harjutusi ja toniseeri ning kujunda kogu oma keha.
PROFFIDE JUHENDAMINE
Tegu on professionaalsete instruktorite poolt juhitud reaalajas trenniga. Instruktorid näitavad sulle ette teaduslikult tõestatud liigutusi ja tehnikaid, sind samal ajal julgustades ja motiveerides. Nii aitame sul saavutada rohkem, kui suudaksid seda üksi teha!
VAATA GRAAFIKUT
EELISED
See kogukeha treening põletab kaloreid, kujundab ja toniseerib kogu keha, suurendab keha jõudu ja parandab luude tervist.
BODYPUMP KOHTA TEADUSLIKULT
BodyPump on läbi aegade üks EFEKTIIVSEMAID jõutreeningu programme, mis tugevdab, toniseerib ning vormib keha kõiki lihaseid. BodyPump treening ei koorma liigeseid, vaid keskendub jõu- ja vastupidavusharjutustele, mida sooritatakse reguleeritava raskusega kangiga.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST