Tallinn
Tagasi
Tallinn Choose country
ARENDAME TUGEVAT KEHA
TONISEERIME KÕHULIHASEID, TAGUMIKKU JA JALGU
PARANDAME KEHAHOIAKUT
MIS ON CXWORX?
CXWORX™ treenib suurte lihaste all olevaid lihaseid. Need on olulised harjutused tugevama keha saavutamiseks. Tugevam keha saab paremini hakkama kõigega, mida sa teed nii oma igapäevases elus kui ka lemmiksporti tehes - see on liim, mis sind koos hoiab.

CXWORX trennis saab ise koormust määrata, see ei ole keeruline ja on saavutatav vastavalt oma füüsilisele tasemele. 30-minutiline treening koolitatud instruktori juhendamisel õpetab sulle õiget tehnikat, kasutades sobivat kangi ja raskusi või keharaskust. Treenitakse samuti puusa-, tuhara- ja jalalihaseid.
LOE LISAKS CXWORX TEHNIKA KOHTA
Iga harjutus nõuab täpset tehnikat ja teadlikust, nii saab õppida tundma oma keha ja muuta see veel tugevamaks.
PROFFIDE JUHENDAMINE
Tegu on professionaalsete instruktorite poolt juhitud reaalajas trenniga. Instruktorid näitavad sulle ette teaduslikult tõestatud liigutusi ja tehnikaid, sind samal ajal julgustades ja motiveerides. Nii aitame sul saavutada rohkem, kui suudaksid seda üksi teha!
VAATA GRAAFIKUT
EELISED
CXWORX programmi tulemused saavutatakse kiiresti, neid on lihtne sooritada ja need teevad Sind iga kord aina tugevamaks.
CXWORX TEADUSLIKULT
See programm treenib sinu ülakeha ja alakeha ühendavaid lihaseid. See on ideaalne sinu kõhu ja tuharate treenimiseks, samuti funktsionaalse jõu taastamiseks ning see aitab kaasa vigastuste ennetamiseks.
VÕTA MEIEGA ÜHENDUST