Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Šią vasarą atgauk savo gyvenimo kontrolę

Nesivaikyk senų santykių, išbandyk kažką naujo ir šviežio! Prisijunk prie People Fitness iki rugpjūčio 1 d. ir mes tau padėsime su seno klubo nutraukimo mokesčiu! Aplankyk mūsų klubą administracijos darbo valandomis, parodyk mums savo seno klubo narystės kortelę, profilį ar kitą narystę įrodantį dalyką ir mes tau duosime tokio pat dydžio nuolaidą, kurią tau reikėjo

PEOPLE FITNESS

Kaip maitintis norint numesti svorio?

Mes norėtume, kad jūs visiškai pamirštumėte žodį „dieta“. Šis žodis ne tik turi neigiamą reikšmę, bet ir kartu indikuoja, kad tai bus daroma tik tam tikrą laiko tarpą, dažniausiai pagrindinį dėmesį skiriant maksimaliam vartojamų kalorijų mažinimui.

PEOPLE FITNESS

4F patarimai kaip teisingai pasirinkti sportinę liemenėlę

Įvairios sporto veiklos reikalauja skirtingo lygio palaikymo.

PEOPLE FITNESS

Kaip sėkmingai save motyvuoti periodiškai lankytis sporto klube?

Kaip sėkmingai save motyvuoti periodiškai lankytis sporto klube?

PEOPLE FITNESS

Keli žingsniai kaip pasiekti jūsų geriausią psichologinę savijautą treniruočių pagalba

Stiprių liesų raumenų ir sveikos širdies formavimasis tai tik pradžia – reguliarūs fiziniai pratimai yra labai naudingi ir norint palaikyti gerą emocinę bei psichologinę žmogaus būseną. O kokią psichologinę naudą jūs gaunate iš savo treniruočių?

PEOPLE FITNESS

Ką gaminti žiemą: 5 receptai su sezoniniais produktais

Net šaltuoju metu galima pagaminti daug ryškaus ir praturtinto vitaminais maisto! Skanūs receptai, kurie tiks tau šią žiemą!

PEOPLE FITNESS

Ką valgyti prieš ir po treniruotės

Baltymai ar angliavandeniai – štai, kur klausimas. Kaip žinoma, gražus kūnas suformuojamas ne salėje, o poilsio (atsinaujinimo) metu, taigi pagrindinis faktorius link svajonių kūno – tai, ką mes valgome.

PEOPLE FITNESS

Pirmą kartą treniruoklių salėje – nuo ko pradėti?

Kiekvienas patyrė pirmąjį kartą. Vieną atsivedė draugas, kitas, įkvėptas filmo ar knygos, atėjo pats. Tačiau ar atsižvelgta į tinkamą techniką ir pasiektas norimas tikslas? Beje, dažniausiai pasitaikanti klaida, kurią daro naujokai – per didelis entuziazmas. Atliekama daug pratimų įvairiais treniruokliais, kad tik niekas nebūtų praleista.

PEOPLE FITNESS

BODYPUMP – nuo A iki Z

BODYPUMP yra intensyvi jėgos treniruotė. Pagrindinis jos skirtumas nuo kitų jėgos treniruočių – greitas tempas ir didelis pakartojimų skaičius. Treniruotė skirta visoms probleminėms zonoms tvarkyti: rankos (bicepsas, tricepsas, pečiai), krūtinė, nugara, kojos, sėdmenys ir pilvo presas.

PEOPLE FITNESS

PIRMENYBĖ – JĖGOS TRENIRUOTĖMS?

Tavo tikslas – sumažinti apimtis neprarandant raumenų masės. Taip pat nori išsaugoti jėgą ir ištvermę, bet sportiniai rezultatai dėl to nukentėti negali? Kaip elgtis tokiu atveju? Laikytis visavertės mitybos principų ir tinkamai pasiilsėti, o tikslą pasiekti padės jėgos treniruotės.

PEOPLE FITNESS
Susiekite su mumis