Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Paįvairinkite įprastą mitybą vienu iš mūsų mėgstamiausių receptų!

  1. Proteinų ir grikių blynai

Jei teikiate pirmenybę lengviems pusryčiams , blynai yra kaip tik tai, ko reikia. Įprastus produktus pakeitę proteinais ir grikiais galėsite mėgautis blynais be jokios graužaties! Receptą anglų kalba skaityti čia.

  1. Lašišos salotos

Salotos pusryčiams? Kodėl gi ne! Jei norite suvalgyti ko nors tikrai sotaus, bet kartu ir lengvo bei skanaus, šios lašišos salotos tiks kaip niekad!

  1. Uogų glotnutis

Kalbant apie skanų glotnutį, šis receptas tiks labiausiai! Supersveikų produktų kombinacija = lengvai paruošiamas glotnutis puikiems pusryčiams! Receptą anglų kalba skaityti čia.

  1. Vištienos, brokolių ir makaronų salotos

Šiuolaikinės salotos su vištiena, brokoliais ir makaronais idealiai tiks sotiems pietums ar vakarienei. Jos praturtintos baltymais, makaronuose gausu tokių maistingųjų medžiagų kaip jodas, kalis, magnis, kalcis ir geležis. Receptą anglų kalba skaityti čia.

  1. Špinatų, cukinijų ir fetos sūrio apkepas

Pamirškite įprastas špinatų salotas, šiame apkepe gausu visų būtinų maistingųjų medžiagų! Patiekalas ruošiamas iš gardžių žalumynų ir patiekiamas su aštriu pipirmėčių ir jogurto padažu. Receptą anglų kalba skaityti čia.

  1. Ėriena su riešutais, pipirmėte ir čili

Patiekalas tiks šeimos pietums ar pasisėdėjimui su draugais. Riešutai ėrienai suteikia ypač pikantiško skonio! Derinamas su garuose paruoštais žalumynais patiekalas nepaliks abejingų! Receptą anglų kalba skaityti čia.

  1. Energiniai batonėliai

Tokie užkandžiai lengvai tiks saldumynų poreikiui kontroliuoti ir suteiks kūnui energijos. Patariame šiuos ypač lengvai paruošiamus batonėlius visada pasiimti kartu! Receptą anglų kalba skaityti čia.

Šaltinis

Susiekite su mumis