Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

BODYPUMP yra intensyvi jėgos treniruotė. Pagrindinis jos skirtumas nuo kitų jėgos treniruočių – greitas tempas ir didelis pakartojimų skaičius. Treniruotė skirta visoms probleminėms zonoms tvarkyti: rankos (bicepsas, tricepsas, pečiai), krūtinė, nugara, kojos, sėdmenys ir pilvo presas.

Treniruotės privalumai

— BODYPUMP – idealus jėgos ir aerobinės apkrovos junginys. Treniruotėje naudojamas svoris yra nedidelis, tačiau darbas greitu tempu ne tik skatina riebalų deginimą, bet ir formuoja kūno linijas.

— Kas 3 mėnesius išleidžiama nauja programos serija. Vos tik jūsų raumenys adaptuojasi prie krūvio, pratimai keičiami ir darbas intensyvėja.

— Jums nereikia nerimauti, kad dirbdami su svoriais „perauginsite“ raumenis. Taip nebus! Raumenų masei auginti būtinas daug rimtesnis svoris ir mažesnis pakartojimų skaičius.

— Galite nuolat reguliuoti apkrovą keisdami naudojamą svorį. Taip jūsų treniruočių efektyvumas augs sulig jūsų kūno vystymusi.

 

5 svarbūs patarimai pradedantiesiems

1) Pirmosiose treniruotėse naudokite mažesnį svorį, stenkitės vengti perkrovos.

2) Pečių, rankų ir krūtinės pratimams naudokite 1,25–2,5 kg kiekvienai pusei. Kojoms, nugarai ir sėdmenims – didesnį svorį, pavyzdžiui, nuo 3,75 kg kiekvienai pusei. Skaičiai gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirengimo.

3) Įdėmiai sekite trenerio nurodymus. Atsiminkite, kad taisyklingas treniravimasis ne tik padės išvengti traumų, bet ir garantuos treniruotės efektyvumą!

4) Stebėkite svarmenų svorį: jis negali būti per didelis, tačiau ir ne per lengvas. Pirmuoju atveju negalėsite laikytis taisyklingos technikos, antruoju – neužtikrinsite kūnui reikiamos apkrovos.

5) Treniruotis būtina reguliariai. Jei treniruositės tik kartą per savaitę ar darysite dideles pertraukas, rezultatas nebus toks, kokio tikėjotės. Optimalus dažnumas – 3–4 kartai per savaitę.

 

Dabar – apie techniką. Mes parinkome jums pagrindinius BODYPUMP pratimus tam, kad jūs nuolat galėtumėte vertinti savo atlikimo lygį. 🙂

Pritūpimai

Spaudimas gulomis

A tipo spaudimas gulomis

 

Treniruokitės protingai ir laukiame jūsų pirmadienį naujoje treniruotės serijoje! 😉

 

Šaltinis

Susiekite su mumis