Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Stiprių liesų raumenų ir sveikos širdies formavimasis tai tik pradžia – reguliarūs fiziniai pratimai yra labai naudingi ir norint palaikyti gerą emocinę bei psichologinę žmogaus būseną. O kokią psichologinę naudą jūs gaunate iš savo treniruočių?

Daugelis pratimų yra geri, tačiau kai kurie pratimai yra dar geresni už kitus

Tyrimai nustatė, kad tam tikri pratimai yra naudingesni ir teikia didesnę naudą psichologinei žmogaus savijautai. Komandinis sportas čia tampa lyderiu, po jo seka pratimai paremti pasikartojimo pagrindu, o trečioje vietoje atsiduria aerobikos pagrindu paremtos treniruotės sporto salėje. Kalbant apie naudą psichologinei žmogaus sveikatai, šis TOP 3 siūlo dažniau rinktis grupines veiklas.

Joga paremti fiziniai pratimai taip pat labai rekomenduojami norint pakelti nuotaiką. O neseniai atlikti tyrimai rodo, kad užsiiminėjant joga, kurios metu yra susikoncentruojama į taisyklingą kvėpavimą, galima sumažinti ir palengvinti net depresijos simptomus.

Pakelkite svorius, bet nesijaudinkite kad svoriai yra sunkūs

Neseniai atlikta klinikinė jėgos treniravimo bandymų analizė parodė, kad jėgos treniravimas yra labai naudingas norint sumažinti depresijos simptomus, šios treniruotės turi panašų poveikį kaip antidepresantai ar psichoterapija.

Kaip ir visi jūsų kūno raumenys – jūsų smegenys taip pat nori įvairovės

Smegenys yra vienintelis organas, kurio nereikėtų perkrauti. Jei iškelsite iššūkį savo intelektualiniams gebėjimams įvesdami naujų judėjimo būdų, tuomet jums neteks susidurti su tokiomis problemomis kaip kontrolės praradimas. Jei kasdien sistemingai darytumėte tą patį, ilgainiui iš to gautumėte daug naudos. Žinoma gyvenime atsiranda ir tokių aspektų, kurių nenumatyti tiesiog neįmanoma.

Sveikai smegenų veiklai reikia įvairovės, kad ji klestėtų!

Susiekite su mumis