Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Pamilkite sportą ir greitas rezultatas bus garantuotas – nuo svorio korekcijų iki kūno proporcijų. Daugelis mano, kad savo trečiojoje dešimtyje nereikia švaistyti laiko sportui: kam, jei figūra ir taip puiki. Netiesa – būtina išlaikyti tai, ką turite.

Tam užsiimkite funkcinėmis treniruotėmis, bėgiojimu ir tempimo pratimais. Jei norite koreguoti figūrą, tokio amžiaus greitai pasieksite norimų rezultatų. Trys keturios jėgos treniruotės per savaitę su lengvais svoriais ar su treniruokliais ir taisyklinga mityba ir sustiprės jūsų nugara, sėdmenys, sulieknės liemuo, pilvas taps plokštesnis. Norintiems stipriai sulieknėti, jėgos treniruotes reikėtų pabaigti KARDIO treniruote.

Sportas – gyvenimo būdas

Ankstyvame amžiuje prie sporto priprasti yra lengva. Galbūt ilgainiui pakeisite treniruoklius joga, vėliau krosfitu, plaukimu, bet atsisakyti sporto jau negalėsite. Jaunesniame amžiuje būtina pagreitinti savo medžiagų apykaitą: daugiau energijos apkrovos, mažiau riebalų ir baltymų.

Po trisdešimties nepastebimai kinta įprasti organizmo ritmai. Medžiagų apykaita sulėtėja perspėdama, kad reikėtų peržiūrėti savo įprastą valgiaraštį, sumažinti riebalų, angliavandenius palikti tik pirmai dienos pusei ir pakeisti treniruočių sistemą jėgos treniruočių naudai.

Jei jūsų figūra primena raidę A, bėgiojimas sumažins apimtis, bet kūno proporcijos netaps harmoningesnės. Bėgiojimas – puiki KARDIO apkrova, tačiau ji neformuoja raumenų. Suformuoti figūrą galima tik atliekant bazinius pratimus: įtūpstus, pritūpimus, atsispaudimus.

Perkopus keturiasdešimt 80 % sėkmės – taisyklinga mityba. Badaudamos, valgydamos nereguliariai ar prastai merginos niekada nepasieks norimų rezultatų. Sisteminga mityba – pusė baltymų, 30 % angliavandenių ir 20 % riebalų ir reguliarus fizinis krūvis – štai liekno kūno paslaptis esant bet kokio amžiaus.

Šaltinis

Susiekite su mumis