Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Motyvacija eiti į sporto salę – labai nepastovus dalykas, galbūt reikėtų sakyti permainingas – čia ji yra, čia nebe… Kaip priversti save reguliariai eiti į sporto salę ir sveikai maitintis? Kaip tuo mėgautis ir kur gauti tam energijos – tuoj pat išsiaiškinsime. Psichologai siūlo 5 vertingas savimotyvacijos mantras – skaitykite ir išbandykite!

1. Darykite tai, kol galite

Ateis ta akimirka, kai kūnas nebebus toks pajėgus ir lankstus kaip iki šiol, todėl reikia sau pažadėti sau keltis ir nepasiduoti, kol yra jėgų.

2. Negalvokite apie sunkumus, tiesiog darykite

Kai mums atrodo, kad pratimai yra pernelyg sudėtingi ir geriau juos daryti ne taip ir ne tokia tvarka, kokia būtina, verta prisiminti šią mantrą. Šie žodžiai padės mums nebeieškoti pasiteisinimų neiti į sporto salę.

3. Pripraskite dabar – pamilsite vėliau

Žinoma, nė vienas nemėgsta bėgti, jei tam nėra tinkamos nuotaikos! Kiekvienas žingsnis – tikra kova. Bet, nepaisant to, kokia bauginanti atrodo treniruotė, jos pabaigoje turėsite priežasčių didžiuotis savimi. Taigi pirmyn neatsigręžiant!

4. Pasaulis nesugrius, kol būsite treniruotėje

Mes kiek tik norime galime dangstytis įvairiais darbais ir užimtumu, vengti treniruočių, bet per 1 valandą nenutiks nieko ypatinga – pasaulis nesugrius, o draugių pašnekesiai ir neperskaityta knyga palauks. Visa tai bus galima padaryti po treniruotės! Jokių atsikalbinėjimų. Taškas.

5. Pravėdinkite smegenis

Pavargote darbe, susibarėte su šeimos nariu, galva garuoja nuo kasdienio streso? Eikite į sporto salę – užlipkite ant bėgtakio, įsijunkite mėgstamiausią serialą ir pirmyn! Tai padės Jums persikrauti – iškvėpuoti neigiama ir nuo visko atsijungti.

Palaikykite formą su People!

Susiekite su mumis