Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

Mūsų treneriai tikri – pulsometrą privalo turėti kiekvienas žmogus, norintis visada palaikyti gerą formą. Nepriklausomai nuo to, ar pulsometras naudojamas žingsniams skaičiuoti, GPS signalui sekti bėgant, optimaliam širdies darbui stebėti ar miego kokybės kontrolei – gera žinia yra ta, kad iš šiuolaikinių pasiūlymų išsirinkti pulsometrą, atitinkantį būtent Jūsų poreikius, nebus sunku.

Pulsometrą patartina naudoti reguliariai sportuojantiems žmonėms. Šis prietaisas pradedantiesiems padės išvengti perkrovos ir per didelės įtampos, kontroliuoti krūvį, palaipsniui jį padidinti individualiu tempu. Treniruočių metu norint nuolat kontroliuoti širdies darbą reikia sustoti, atlikti matavimus, kurie išmuša iš treniruotės ritmo. Pulsometras padeda kontroliuoti pulsą nenutraukiant treniruotės.

Kokios yra pagrindinės pulsometro funkcijos?

Didžioji dalis modelių yra nelaidūs vandeniui, matuoja širdies darbą, skaičiuoja treniruotės metu sudegintas kalorijas, fiksuoja treniruotės rezultatus, juose yra chronometras, atbulinis laiko skaičiuoklis, laikrodis, kalendorius, papildomas apšvietimas.

Laimei, vis daugiau žmonių ima suprasti, kad gerai atrodyti ir puikiai jaustis galima tik reguliariai sportuojant ir renkantis teisingą gyvenimo būdą. Taip pat labai svarbu kontroliuoti savo organizmo būklę per treniruotes ir po jų, o tai padaryti paprasčiausia pulsometru. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar profesionalus sportininkas, norėdami pasiekti savo tikslų sekite, kiek efektyvios, sveikos ir nekenksmingos yra treniruotės. Svarbiausia kontroliuoti širdies apkrovą, pulsometras yra būtent tas prietaisas, pritaikytas asmeniniams duomenims rinkti.

Susiekite su mumis