Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country

1. Pasirūpink Tavo pėdoms tinkama avalyne. Bėgimui daug inventoriaus nereikia, tačiau pagal Tavo pėdas parinkti bateliai tikrai svarbu. Tinkama apranga ir bėgimo kojinės taip pat padės jaustis geriau ir išvengti nutrynimų.

2. Treniruokis! Reguliariai bėgiok bent mėnesį ir įtrauk į savo treniruotes greičio ir ilgesnes treniruotes. Nesvarbu, kokį atstumą bėgsi, bet ruošiantis nebūtina kiekvieną kartą bėgti tos distancijos, kurią planuoji bėgti varžybose.

3. Ilsėkis! Poilsis ir atsistatymas yra 50% sėkmės. Geriausias poilsis – miegas ir tinkama mityba. Jei trūksta laiko pasirūpinti pilnaverte mityba, papildyk ją maisto papildais.

4. Bėgiok tokiomis oro sąlygomis, kokios gali būti varžybų dieną – taip taip, nevenk bėgti karštą ar lietingą dieną. 🙂

5. Pasirepetuok varžybų dieną: startuok tuo pačiu dienos laiku, išbandyk aprangą, avalynę ir kitą įrangą. Jei bėgsi ilgiau nei valandą – išbandyk energijai skirtus papildus: geliukus, batonėlius, sportinius gėrimus.

6. Varžybų dieną nepersivalgyk! Ryte valgyk įprastą, angliavandeniais prisotintą maistą. Likus valandai iki starto – sukrimsk bananą ar energetinį batonėlį.

 

Jei turi daugiau klausimų – užsuk, patarsim! O jei nori išsirinkti tinkamus bėgimo batelius, registruokis Sportpoint pėdos testui: bit.ly/pedos_testas

Susiekite su mumis