Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country
SUTARTYS
1
KOKIŲ RŪŠIŲ SUTARTIS SIŪLOTE?

Sutartis SMART yra išankstinio apmokėjimo sutartis už 19,95 Eur  x 12 mėnesių, taigi nuspręskite, ar geriau sumokėti už visą laikotarpį iškart, ar pasirinkti kasmėnesinio mokėjimo sutartį. Su sutartimi SMART lankymasis sporto klube neribotas.

Jei jus domina mėnesinis mokėjimas, tuomet sutartis OPTIMAL už 24,95 Eur per mėnesį yra kaip tik jums. Kitas papildomas paslaugas (grupinės treniruotės, multiklubas, CROSS BOX, profesionalo profilis People Fitness mobiliojoje programėlėje) galite pridėti prie savo profilio bet kuriuo metu.

Mes taip pat siūlome geriausią pasirinkimą tiems, kurie mėgsta grupines treniruotes – sutartis PLUS už 29,95 Eur per mėnesį. Sporto vanduo, multiklubas ir kitos papildomos paslaugos nėra įtrauktos, tačiau jas galite prisidėti bet kuriuo metu.

 

2
AR GALIU ĮSIGYTI VIENO MĖNESIO ABONEMENTĄ?

Siūlome 30 dienų abonementą! Tai kainuoja 119 €. Į sutartį įtraukta treniruoklių salė ir grupinės treniruotės, o už papildomus 4,95 € galite mėgautis ir vandeniu sportui.

 

3
Išbandymas už 1 Eur

Taip, kiekvienas gali pirmą kartą išbandyti mūsų klubą už 1 Eur. Jūs turėsite tris dienas iš eilės. Per šį laiką galite lankyti treniruoklių sale ir grupines treniruotes be jokių apribojimų. Jei po šio bandymo vis tiek nebūsite tikras, ar norite tapti mūsų klubo nariu, galite įsigyti 3 DAYS sutartį tik už 9,95 Eur. Ši sutartis galios tris dienas iš eilės. Ši sutartis leidžia lankytis treniruoklių salėje ir grupinėse treniruotėse be jokių apribojimų. Šią sutartį galite įsigyti neribotą skaičių.

4
AR YRA GALIMYBĖ LAIKINAI NUTRAUKTI SUTARTĮ?

Taip, jei turite mėnesinio mokėjimo sutartį, vieną kartą per 12 mėnesių galite pasinaudoti sutarties sustabdymu iki 30 dienų! Tai kainuoja tik 4,95 €. Laikinas sustabdymas įsigalioja kitos sąskaitos apmokėjimo dieną – pavyzdžiui, jei sudarėte sutartį rugpjūčio 3 d., bet rugpjūčio 15 d. nusprendėte ją sustabdyti, sutartis bus sustabdyta nuo rugsėjo 3 d. Jei norite sustabdyti mažesniam nei 30 dienų laikotarpiui, savo profilyje spustelėkite mygtuką „Atnaujinti“. Jūsų sutartis atsinaujins tą pačią dieną, o sąskaitos apmokėjimo data pasikeis į paskutinę sustabdytos sutarties dieną.

Kol sutartis sustabdyta, sporto klube lankytis negalite.

Nutraukti / laikinai nutraukti sutartį galite patys savo profilyje.

5
AR TAIKOTE SUTARTIES NUTRAUKIMO MOKESTĮ?

Ne. Jeigu jūs daugiau nenorite lankytis mūsų klube, turite prisijungti prie savo profilio ir nutraukti sutartį. Tai galima padaryti spustelėjus mygtuką „NUTRAUKTI“. Jei turite mėnesinio mokėjimo sutartį, tiesiog informuokite klubą apie sutarties nutraukimą prieš 2 mėnesius. Tai reiškia, kad nutraukus sutartį profilyje bus automatiškai nuskaičiuojamas apmokėjimas dar už 2 mėnesius. Šiuo laikotarpiu galite ir toliau lankytis klube be jokių apribojimų.

Jei buvo pasirinkta sutartis su išankstiniu apmokėjimu, sumokėti pinigai negrąžinami, nes perkant galioja specialus pasiūlymas.

6
AŠ NUTRAUKIAU SUTARTĮ, BET VĖLIAU APSIGALVOJAU. KĄ TURĖČIAU DARYTI?

Jei nutraukėte sutartį, o vėliau apsigalvojote, per 2 mėnesius galite ją atnaujinti savo profilyje.Tai padaryti galite spustelėję nuorodą „Atnaujinti sutartį“.

7
AR ĮMANOMA GAUTI IŠRAŠĄ SU REKVIZITAIS?

Kai atliekamas automatinis mokėjimas, Jūsų profilio skyriuje „Sąskaitos“ išsaugoma sąskaita. Jūs galite ją atspausdinti ir pateikti draudimo bendrovei kompensacijai gauti. Norėdami, kad sąskaitoje būtų nurodyti Jūsų asmens duomenys, reikalingi draudimo bendrovei, tinkamai įveskite juos registruodamiesi. Šiuo metu neišduodame ataskaitų dėl apsilankymų skaičiaus.

PIRMAS APSILANKYMAS
1
KAIP GALĖČIAU TAPTI JŪSŲ KLIENTU?

Tapti mūsų klientu labai paprasta.

5 pelės paspaudimais galite užsiregistruoti ir sukurti savo paskyrą:
— pasirinkite sutarties rūšį
— pridėkite papildomas paslaugas
— įveskite asmens duomenis
— įveskite mokėjimo kortelės duomenis ir apmokėkite sutartį
— pasinaudokite gautu PIN kodu, kad pirmo apsilankymo metu įregistruotumėte piršto antspaudą.

Piršto antspaudą taip pat galite įregistruoti vietoje, klubo savitarnos kioske. Prireikus pagalbos, administratorius Jums būtinai padės.

Norint tapti mūsų klientu, tereikia turėti mokėjimo kortelę „Visa“ arba „MasterCard“. Atsiskaityti grynaisiais pinigais klube arba mokėjimo kortele terminale neįmanoma.

P. S. Nesijaudinkite, sistema nefotografuoja Jūsų piršto atspaudo, ji tik nuskaito 8 jo taškus (ievo). Jums įeinant į klubą sistema atpažįsta pirštą pagal šiuos taškus.

Turite dar klausimų? Peržiūrėkite mūsų vaizdo instrukciją

2
AŠ NUSIPIRKAU SUTARTĮ JŪSŲ SVETAINĖJE. KĄ TURIU DARYTI TOLIAU?

O toliau viskas labai paprasta. Peržiūrėkite mūsų išsamią vaizdo instrukciją.

3
NUO KOKIO AMŽIAUS GALIMA TAPTI „PEOPLE“ KLIENTU?

People klientu gali tapti bet kuris asmuo, kuriam yra 18 metų. Mes nepriimame tėvų pažymų ar raštiškų sutikimų.

MOKĖJIMAS
1
AR SAUGU NURODYTI SAVO ASMENS DUOMENIS IR KORTELĖS DUOMENIS ATLIEKANT MOKĖJIMĄ?

Saugu. People automatiškai nurašo tik sutartyje numatytas mėnesinių mokesčių sumas. Daugiau niekas nėra nurašoma. Nesaugome kliento mokėjimo kortelės duomenų.

Atlikdami pirkimus internetu, pavyzdžiui, pirkdami lėktuvo bilietus, pardavėjo svetainėje Jūs nurodote savo kortelės duomenis ir taip įgaliojate pardavėją naudoti ir tvarkyti savo mokėjimo kortelės duomenis.

People šis procesas vyksta per Visa ir MasterCard mokėjimo sistemas naudojant saugų sertifikuoto partnerio Elavon ryšį PCI/DSS.

Tačiau jei vis dar abejojate, galite atlikti pirkimą namuose, naudodamiesi savo kompiuteriu, o klubo kioske galite tik įregistruoti piršto atspaudą.

2
AR YRA PAPILDOMŲ MOKESČIŲ SUTARTIES GALIOJIMO LAIKOTARPIU?

Bet kuriuo metu prie savo sutarties jūs galite pridėti papildomų paslaugų: multiklubą, grupines treniruotes ir vandenį sportui!
Taip pat galite sustabdyti sutartį, vartoti sporto vandenį (vieną kartą) ar apsilankyti mini grupinėse treniruotėse.

KLUBAI
1
DARBO LAIKAS

Panorama:

I-V 6:30-23:00

VI-VII 8:00-23:00

 

Žirmūnai:

I-VII 00:24

2
AR TURITE SAUNĄ / PIRTĮ?

Taip, klube yra sauna.

3
KODĖL NEGALIMA RAKTU ATRAKINTI PERSIRENGIMO KAMBARIŲ SPINTELIŲ?

Tai paplitusi praktika Europoje ir, visų pirma, saugumo priemonė. Pasitaikydavo atvejų, kai raktai būdavo pritaikomi prie spintelių ir treniruotės pabaigoje klientai likdavo be jų turinio. Siekdami išvengti tokių situacijų, mes siūlome klientams atvykti su savo užraktais ar įsigyti juos mūsų kioskuose už papildomą mokestį. Įsigytas užraktas lieka jums.

4
KODĖL JŪSŲ SPINTELĖS MAŽOS / JOMS REIKALINGI UŽRAKTAI / NĖRA NEMOKAMO VANDENS?

People – tai naujos kartos sporto klubas, kuriame viskas automatizuota. Šie nedideli apribojimai suteikia mūsų klientams kitų privalumų – galimybę sportuoti treniruoklių salėje naudojantis aukšto lygio treniruokliais, lankyti pasaulinio masto grupines treniruotes ir mažiausią kainą mieste.

5
KODĖL KLUBE ĮRENGTOS KAMEROS? AR TAI TEISĖTA?

Mes klube įdiegėme vaizdo stebėjimą, siekdami užtikrinti Jūsų saugumą. Taip, tai teisėta!

6
AR GALIU ATVYKTI Į KLUBĄ SU VAIKAIS?

Į klubą įleidžiami asmenys tik nuo 18 metų.

PASLAUGOS
1
Grupiniai užsiėmimai

KOKIĄ KVALIFIKACIJĄ TURI JŪSŲ GRUPINIŲ PROGRAMŲ TRENERIAI?

Visi mūsų klubo treneriai turi atitinkamą kvalifikaciją ir sertifikuoti kaip tarptautiniai Les Mills grupinių programų instruktoriai, taip pat jie reguliariai tobulina savo įgūdžius.

 

AR BŪTINA REGISTRUOTIS GRUPINĖMS TRENIRUOTĖMS?

Taip, tai reikia padaryti svetainėje:
– Prisijunkite prie savo profilio svetainėje
– Pasirinkite norimą aplankyti užsiėmimą grafike
– Spustelėkite „Rezervuoti“

Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyksta atvykti į treniruotę, prašome iš anksto atšaukti treniruotės rezervaciją. Tai galima padaryti savo profilyje, skyriuje PROFILIS – MANO REZERVACIJOS. Atšaukti galima 60 min iki treniruotės pradžios.

Tuo atveju, jei per 7 dienas du kartus iš eilės rezervavote, tačiau neatvykote į treniruotę, 2 savaites negalėsite naudoti išankstine rezervacija. Jūs toliau galėsite registruotis į treniruotę 60 min iki jos pradžios. Per dieną galima rezervuoti 3 grupines treniruotes. Maksimalus rezervacijų skaičius per 7 dienas – 5.

 

AR GALIU DALYVAUTI DAUGIAU NEI VIENOJE GRUPINĖJE TRENIRUOTĖJE PER DIENĄ?

Per dieną galima rezervuoti 3 grupines treniruotes. Maksimalus rezervacijų skaičius per 7 dienas – 5. Nepamirškite užsiregistruoti į treniruotę! Tai galima padaryti vienu paspaudimu savo profilyje ar klubo kioske.

 

2
Nemokamos treniruotės

Treniruotės su treneriu dabar prieinamos absoliučiai kiekvienam! Treniruotės vyksta įvairiose abiejų klubų  zonose – pvz., grupinių treniruočių salėje, funkcionaliojoje zonoje SYNRGY360 ir TRX. Pasidomėk treniruočių grafiku interneto svetainėje, pasiimk sportinę aprangą ir susitinkame kitoje treniruotėje!

3
Multiklubas

Žinoma, galite! Tiesiog įsitikinkite, kad į jūsų sutartį įtrauktas Multiklubas (tai galite matyti savo profilyje), arba pasirinkite jį vos už 1,95 €/mėn. Su Multiklubu galite lankytis People sporto klube ne tik Vilniuje, bet ir Rygoje bei Taline.

4
Asmeninis treneris

Jei jūs esate asmeninis treneris:

Leiskite PEOPLE FITNESS programėlės naudotojams sužinoti apie jus!

Tik už 29,95 Eur per mėnesį jūsų profilis bus peržiūrėtas daugiau nei 50 000 programėlės naudotojų, o jūsų pamoka užsakyta tik vienu mygtuko paspaudimu.

Mūsų naujos taisyklės reikalauja, kad kiekvienas asmeninis treneris pridėtų savo asmeninį trenerio profilį, nes kitu atveju jam/jai nebus leidžiama treniruoti klientų mūsų sporto klubuose.

Jei jūs norite rasti asmeninį trenerį:

Jei dar neturite asmeninio trenerio, mes jums padėsime surasti patį geriausią!

Atsisiųskite PEOPLE FITNESS programėlę (ją nemokamai galite atsisiųsti App Store arba Google Play parduotuvėse).

Skiltyje Asmeniniai treneriai galite pamatyti visus trenerių profilius ir išsirinkti  vieną, kuris jums tinka labiausiai. Parašykite jam ir užsirezervuokite asmeninę treniruotę! Beje visų asmeninių trenerių profiliai yra rodomi ir TV ekranuose visuose mūsų sporto klubuose.

Asmeninės treniruotės nepamirškite įvertinti trenerio teikiamų paslaugų kokybės!

5
Sporto vanduo Yanga

YANGA yra vanduo, skirtas sportuojantiems. Jis padės susigrąžinti jėgas, treniruotės bus dar naudingesnės. Šiame vandenyje nėra cukraus ir dažiklių (ir tik 5 kcal!), yra energijai būtinų vitaminų – B1, B3, B5, B6 ir B8. Išsirinkite mėgstamiausią iš šešių skonių. Aparate YANGA  yra ir negazuoto vandens.

Vandenį galima įtraukti į sutartį vos už 4,95 €/mėn. Be to, galima įsipilti vandens ir vieną kartą, tai kainuoja tik 0,79 € (500 ml).

Kartą per 20 min. galima prisipildyti 500 ml talpyklą. Daugiau informacijos apie YANGA skaitykite čia.

Susiekite su mumis