Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country
SUTARTYS
1
KOKIŲ RŪŠIŲ SUTARTIS SIŪLOTE?

Jeigu tave domina salė, grupinės treniruotės ir mokėjimai kas mėnesį, tuomet OPTIMAL už 19,95 eurų pirmai įmokai ir 24,95 eurai per mėnesį nuo antros įmokos, tau yra geriausias pasirinkimas. Papildomas paslaugas (multiklubą, vandenį sportui ar asmeninio trenerio paslaugą skirtą šios srities profesionalms) gali prisidėti bet kuriuo metu.

Mes taip pat siūlome narystę, mėgstantiems grupines treniruotes- PLUS už 34,95 eurus per mėnesį ir taip pat galėsi atgauti jėgas su Yanga vandeniu. Tu gali sportuoti klube ir grupinėse treniruotėse! Multiklubas ar kitos papildomos paslaugos nėra įtrauktos į šią sutartį, bet tu gali jas prisidėti bet kuriuo metu per savo profilį.

SMART yra puikus pasirinkimas tiems, kurie planuoja reguliariai lankytis sporto salėje ilgesnį laiką. Tai yra 12 mėnesių išankstinio apmokėjimo sutartis už 239,40 € (tai reiškia 19,95 € / mėn.). Savo profilyje galite pridėti papildomų paslaugų (grupės treniruotės, vanduo sportui „Yanga“, „Multiklubas“).

2
AR GALIU ĮSIGYTI VIENO MĖNESIO ABONEMENTĄ?

Siūlome 30 dienų abonementą! Tai kainuoja 119 €. Į sutartį įtraukta treniruoklių salė ir grupinės treniruotės, o už papildomus 4,95 € galite mėgautis ir vandeniu sportui.

 

3
Išbandymas už 3 Eur

Taip, kiekvienas gali pirmą kartą išbandyti mūsų klubą už 3 Eur (Panorama), 0 Eur (Žirmūnai). Jūs turėsite tris dienas iš eilės. Per šį laiką galite lankyti treniruoklių sale ir grupines treniruotes be jokių apribojimų. Jei po šio bandymo vis tiek nebūsite tikras, ar norite tapti mūsų klubo nariu, galite įsigyti 3 DAY sutartį tik už 9,95 Eur. Ši sutartis galios tris dienas iš eilės. Ši sutartis leidžia lankytis treniruoklių salėje ir grupinėse treniruotėse be jokių apribojimų. Šią sutartį galite įsigyti neribotą skaičių.

4
AR YRA GALIMYBĖ LAIKINAI NUTRAUKTI SUTARTĮ?

Puikios naujienos! Dabar gali savo narystę sustabdyti iki 4 mėnesių!
Jeigu jau žinai, kad per vasarą nelankysi sporto klubo, nenutrauk savo narystės- laikinai sustabdyk! Nuo šiol gali laikinai sustabdyti savo narystę iki 4 mėnesių per vienus metus.

*ką reiškia laikinas narystės sustabdymas?
Tai sutarties laikinas sustabdymas tam tikram laikui.

*kiek kainuoja?
Vieno mėnesio sustabdymo kaina 4,95 eur/mėn. Jeigu nori sustabdyti sutartį ilgesniam laikotarpiui nei veinas mėnuo, 4,95 bus skaičiuojamas kaip mėnesinis mokestis.

*kaip veikia?
Sutarties laikinas sustabdymas aktyvuosis nuo ateinančio mokėjimo pirmos dienos.

*kaip galiu laikinai sustabdyti savo narystę?
Prisijunk prie savo profilio per peoplefitness.eu ir spausk laikinai sustabdyti (freeze)! Atšaukti laikiną sutarties sustabdymą galėsi bet kada.

*kodėl tai gerai?
Neprarasi sukauptų taškų, sutarties kaina ir sąlygos liks tokios pačios.

5
AR TAIKOTE SUTARTIES NUTRAUKIMO MOKESTĮ?

Ne. Jeigu jūs daugiau nenorite lankytis mūsų klube, turite prisijungti prie savo profilio ir nutraukti sutartį. Tai galima padaryti spustelėjus mygtuką „NUTRAUKTI“. Jei turite mėnesinio mokėjimo sutartį, tiesiog informuokite klubą apie sutarties nutraukimą prieš 1 mėnesį. Tai reiškia, kad nutraukus sutartį profilyje bus automatiškai nuskaičiuojamas apmokėjimas dar už 1 mėnesį. Šiuo laikotarpiu galite ir toliau lankytis klube be jokių apribojimų.

Jei buvo pasirinkta sutartis su išankstiniu apmokėjimu, sumokėti pinigai negrąžinami, nes perkant galioja specialus pasiūlymas.

6
AŠ NUTRAUKIAU SUTARTĮ, BET VĖLIAU APSIGALVOJAU. KĄ TURĖČIAU DARYTI?

Jei nutraukėte sutartį, o vėliau apsigalvojote, per 2 mėnesius galite ją atnaujinti savo profilyje.Tai padaryti galite spustelėję nuorodą „Atnaujinti sutartį“.

7
AR ĮMANOMA GAUTI IŠRAŠĄ SU REKVIZITAIS?

Kai atliekamas automatinis mokėjimas, Jūsų profilio skyriuje „Sąskaitos“ išsaugoma sąskaita. Jūs galite ją atspausdinti ir pateikti draudimo bendrovei kompensacijai gauti. Norėdami, kad sąskaitoje būtų nurodyti Jūsų asmens duomenys, reikalingi draudimo bendrovei, tinkamai įveskite juos registruodamiesi. Šiuo metu neišduodame ataskaitų dėl apsilankymų skaičiaus.

PIRMAS APSILANKYMAS
1
KAIP GALĖČIAU TAPTI JŪSŲ KLIENTU?

Tapti mūsų klientu labai paprasta.

5 pelės paspaudimais galite užsiregistruoti ir sukurti savo paskyrą:
— pasirinkite sutarties rūšį
— pridėkite papildomas paslaugas
— įveskite asmens duomenis
— įveskite mokėjimo kortelės duomenis ir apmokėkite sutartį
— pasinaudokite gautu PIN kodu, kad pirmo apsilankymo metu įregistruotumėte piršto antspaudą.

Piršto antspaudą taip pat galite įregistruoti vietoje, klubo savitarnos kioske. Prireikus pagalbos, administratorius Jums būtinai padės.

Norint tapti mūsų klientu, tereikia turėti mokėjimo kortelę „Visa“ arba „MasterCard“. Atsiskaityti grynaisiais pinigais klube arba mokėjimo kortele terminale neįmanoma.

P. S. Nesijaudinkite, sistema nefotografuoja Jūsų piršto atspaudo, ji tik nuskaito 8 jo taškus (ievo). Jums įeinant į klubą sistema atpažįsta pirštą pagal šiuos taškus.

Turite dar klausimų? Peržiūrėkite mūsų vaizdo instrukciją

2
AŠ NUSIPIRKAU SUTARTĮ JŪSŲ SVETAINĖJE. KĄ TURIU DARYTI TOLIAU?

O toliau viskas labai paprasta. Peržiūrėkite mūsų išsamią vaizdo instrukciją.

3
NUO KOKIO AMŽIAUS GALIMA TAPTI „PEOPLE“ KLIENTU?

People klientu gali tapti bet kuris asmuo, kuriam yra 18 metų. Mes nepriimame tėvų pažymų ar raštiškų sutikimų.

MOKĖJIMAS
1
AR SAUGU NURODYTI SAVO ASMENS DUOMENIS IR KORTELĖS DUOMENIS ATLIEKANT MOKĖJIMĄ?

Saugu. People automatiškai nurašo tik sutartyje numatytas mėnesinių mokesčių sumas. Daugiau niekas nėra nurašoma. Nesaugome kliento mokėjimo kortelės duomenų.

Atlikdami pirkimus internetu, pavyzdžiui, pirkdami lėktuvo bilietus, pardavėjo svetainėje Jūs nurodote savo kortelės duomenis ir taip įgaliojate pardavėją naudoti ir tvarkyti savo mokėjimo kortelės duomenis.

People šis procesas vyksta per Visa ir MasterCard mokėjimo sistemas naudojant saugų sertifikuoto partnerio SIX Wordline ryšį PCI/DSS.

Tačiau jei vis dar abejojate, galite atlikti pirkimą namuose, naudodamiesi savo kompiuteriu, o klubo kioske galite tik įregistruoti piršto atspaudą.

2
AR YRA PAPILDOMŲ MOKESČIŲ SUTARTIES GALIOJIMO LAIKOTARPIU?

Bet kuriuo metu prie savo sutarties jūs galite pridėti papildomų paslaugų: multiklubą, grupines treniruotes ir vandenį sportui!
Taip pat galite sustabdyti sutartį, vartoti sporto vandenį (vieną kartą) ar apsilankyti mini grupinėse treniruotėse.

KLUBAI
1
DARBO LAIKAS

Panorama:

I-V 6:30-23:00

VI-VII 8:00-23:00

 

Žirmūnai:

I-VII 00:24

Administratoriaus darbo laikas
(Žirmūnai):

Pirm-Penk 12:00 – 15:00 / 16:00 – 20:00

Administratoriaus darbo laikas
(Panorama):

Pirm-Penk 9:00 – 14:00 / 15:00 – 20:00

Šeš-Sek 9:00-13:00

2
AR TURITE SAUNĄ / PIRTĮ?

Taip, klube yra sauna.

3
KODĖL NEGALIMA RAKTU ATRAKINTI PERSIRENGIMO KAMBARIŲ SPINTELIŲ?

Tai paplitusi praktika Europoje ir, visų pirma, saugumo priemonė. Pasitaikydavo atvejų, kai raktai būdavo pritaikomi prie spintelių ir treniruotės pabaigoje klientai likdavo be jų turinio. Siekdami išvengti tokių situacijų, mes siūlome klientams atvykti su savo užraktais ar įsigyti juos mūsų kioskuose už papildomą mokestį. Įsigytas užraktas lieka jums.

4
KODĖL JŪSŲ SPINTELĖS MAŽOS / JOMS REIKALINGI UŽRAKTAI / NĖRA NEMOKAMO VANDENS?

People – tai naujos kartos sporto klubas, kuriame viskas automatizuota. Šie nedideli apribojimai suteikia mūsų klientams kitų privalumų – galimybę sportuoti treniruoklių salėje naudojantis aukšto lygio treniruokliais, lankyti pasaulinio masto grupines treniruotes ir mažiausią kainą mieste.

5
KODĖL KLUBE ĮRENGTOS KAMEROS? AR TAI TEISĖTA?

Mes klube įdiegėme vaizdo stebėjimą, siekdami užtikrinti Jūsų saugumą. Taip, tai teisėta!

6
AR GALIU ATVYKTI Į KLUBĄ SU VAIKAIS?

Į klubą įleidžiami asmenys tik nuo 18 metų.

PASLAUGOS
1
Grupiniai užsiėmimai

KOKIĄ KVALIFIKACIJĄ TURI JŪSŲ GRUPINIŲ PROGRAMŲ TRENERIAI?

Visi mūsų klubo treneriai turi atitinkamą kvalifikaciją ir sertifikuoti kaip tarptautiniai Les Mills grupinių programų instruktoriai, taip pat jie reguliariai tobulina savo įgūdžius.

 

AR BŪTINA REGISTRUOTIS GRUPINĖMS TRENIRUOTĖMS?

Taip, tai reikia padaryti svetainėje:
– Prisijunkite prie savo profilio svetainėje
– Pasirinkite norimą aplankyti užsiėmimą grafike
– Spustelėkite „Rezervuoti“

Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyksta atvykti į treniruotę, prašome iš anksto atšaukti treniruotės rezervaciją. Tai galima padaryti savo profilyje, skyriuje PROFILIS – MANO REZERVACIJOS. Atšaukti galima 60 min iki treniruotės pradžios.

AR GALIU DALYVAUTI DAUGIAU NEI VIENOJE GRUPINĖJE TRENIRUOTĖJE PER DIENĄ?

Per dieną galima rezervuoti 3 grupines treniruotes. Maksimalus rezervacijų skaičius per 7 dienas – 5. Nepamirškite užsiregistruoti į treniruotę! Tai galima padaryti vienu paspaudimu savo profilyje ar klubo kioske.

APIE APRIBOJIMUS

Jeigu per 10 dienų neatvykai į tris rezervuotas grupines treniruotes ir jų neatšaukei, gausi apribojimą vienai savaitei iš anksto rezervuotis grupines treniruotes. Treniruotes bus galima rezervuotis 60 min iki treniruotės pradžios klube, jei dar bar bus likusių laisvų vietų.

2
Nemokamos treniruotės

Treniruotės su treneriu dabar prieinamos absoliučiai kiekvienam! Treniruotės vyksta įvairiose abiejų klubų  zonose – pvz., grupinių treniruočių salėje, funkcionaliojoje zonoje SYNRGY360 ir TRX. Pasidomėk treniruočių grafiku interneto svetainėje, pasiimk sportinę aprangą ir susitinkame kitoje treniruotėje!

3
Multiklubas

Žinoma, galite! Tiesiog įsitikinkite, kad į jūsų sutartį įtrauktas Multiklubas (tai galite matyti savo profilyje), arba pasirinkite jį vos už 1,95 €/mėn. Su Multiklubu galite lankytis People sporto klube ne tik Vilniuje, bet ir Rygoje bei Taline.

4
Asmeninis treneris

Jei jūs esate asmeninis treneris:

Leiskite PEOPLE FITNESS programėlės naudotojams sužinoti apie jus!

Tik už 39,95 Eur per mėnesį jūsų profilis bus peržiūrėtas daugiau nei 50 000 programėlės naudotojų, o jūsų pamoka užsakyta tik vienu mygtuko paspaudimu.

Mūsų naujos taisyklės reikalauja, kad kiekvienas asmeninis treneris pridėtų savo asmeninį trenerio profilį, nes kitu atveju jam/jai nebus leidžiama treniruoti klientų mūsų sporto klubuose.

Jei jūs norite rasti asmeninį trenerį:

Jei dar neturite asmeninio trenerio, mes jums padėsime surasti patį geriausią!

Atsisiųskite PEOPLE FITNESS programėlę (ją nemokamai galite atsisiųsti App Store arba Google Play parduotuvėse).

Skiltyje Asmeniniai treneriai galite pamatyti visus trenerių profilius ir išsirinkti  vieną, kuris jums tinka labiausiai. Parašykite jam ir užsirezervuokite asmeninę treniruotę! Beje visų asmeninių trenerių profiliai yra rodomi ir TV ekranuose visuose mūsų sporto klubuose.

Asmeninės treniruotės nepamirškite įvertinti trenerio teikiamų paslaugų kokybės!

5
Sporto vanduo Yanga

YANGA yra vanduo, skirtas sportuojantiems. Jis padės susigrąžinti jėgas, treniruotės bus dar naudingesnės. Šiame vandenyje nėra cukraus ir dažiklių (ir tik 5 kcal!), yra energijai būtinų vitaminų – B1, B3, B5, B6 ir B8. Išsirinkite mėgstamiausią iš šešių skonių. Aparate YANGA  yra ir negazuoto vandens.

Vandenį galima įtraukti į sutartį vos už 4,95 €/mėn.

Kartą per 20 min. galima prisipildyti 500 ml talpyklą. Daugiau informacijos apie YANGA skaitykite čia.

6
Marketplace

Susipažink su mūsų nauja Marketplace People Fitness mobiliojoje programėlėje.

Naudok savo gautus taškus kaip nuolaidą norimiems produktams!

Dabar jūs galite ne tik panaudoti savo sukauptus taškus ir gauti nuolaidą, bet ir sumokėti pilną kainą už įsigyjamas prekes!

Atsisiųsk nemokamai:

📲 App Store: apple.co/2CQrcIW

📱Google Play: bit.ly/2oDOz3o

7
Challenges

Motyvuok save pasiekti daugiau- dalyvauk mūsų iššūkiuose! Gauk taškus mūsų aplikacijoje už žingsnius, sudegintas kalorijas *, sporto salės lankymą ir dar daugiau, konkuruokite su savo draugais, visais klubo nariais ir visais „People Fitness“ sporto klubų žmonėmis.

 

Kaip dalyvauti?

 

1) Raskite apdovanojimo piktogramą mūsų programėlėje, ji nuves į iššūkių puslapį.

 

2) Pasirinkite vieną ar kelis iššūkius, kuriuose norite dalyvauti, ir paspauskite „Priimti šį iššūkį“. Pirmą kartą registruojantis į iššūkį, mūsų programa paprašys leidimo skaityti jūsų telefono žingsnių ir kalorijų duomenis. „IPhone“ įrenginiuose tai įvyksta per „Apple Health“ programą, „Android“ įrenginiuose – „Google Fit“. Duomenų reikia norint stebėti pažangą ir sudarant pirmaujančiųjų sąrašus. Jei anksčiau nenaudojote „Apple Health“ ar „Google Fit“, atidarykite programą ir nustatykite ją (nustatykite reikiamus leidimus, kad programa galėtų sekti jūsų veiksmus).

 

3) Atlikta! Dabar galite sekti savo pažangą ir pamatyti, kaip sekasi kitiems. Apsilankykite pirmaujančiųjų lentelėse ir sužinokite, kas šiuo metu yra aukščiausioje vietoje.

 

* Norėdami dalyvauti iššūkiuose, susijusiais su kalorijų skaičiavimu, turite turėti įtaisą su kalorijų skaičiavimo funkcija (pavyzdžiui, išmanųjį laikrodį ar širdies ritmo dirželį) ir jį sinchronizuoti su telefonu.

Susiekite su mumis