Vilnius
Atgal
Vilnius Choose country
PATOBULINK FORMĄ
PAJAUSK ENERGIJĄ
TRENIRUOK ŠIRDĮ
KAS YRA BODYATTACK?
BODYATTACK yra aukštos energijos treniruotės, kurios tinka tiek pradedantiesiems, tiek ir aistringiems sporto gerbėjams. Deriname tokius sportinius judesius kaip bėgimas, šuoliai ir įtūpstai su jėgos pratimais – atsispaudimais ir pritūpimais. Instruktorius treniruoja skambant energingai muzikai, gerąja prasme mesdamas iššūkį Jūsų galimybių riboms, tad sudeginsite iki 730 kalorijų. Ir pasitenkinimo šypsena – garantuota!

BODYATTACK – tai 55 arba 30 minučių užsiėmimai.
PRADĖK KURTI SAVO FORMĄ ŠIANDIEN KARTU SU BODYATTACK
Vienas didžiausių BODYATTACK privalumų – didėja Jūsų funkcinė ištvermė, reikalinga kasdieniame gyvenime.
PRO GUIDANCE
Tai mūsų profesionalių instruktorių tiesioginiame eteryje vedami užsiėmimai. Instruktoriai parodys Jums moksliškai pagrįstus judesius ir technikas vyraujant skatinimo ir motyvacijos atmosferai – tai padės Jums pasiekti žymiai daugiau, nei treniruojantis savarankiškai!
Žiūrėkite tvarkaraštį
NAUDA
BODYATTACK – tai viso kūno treniravimas, suteikiantis lieknumo ir deginantis kalorijas. Padidės Jūsų ištvermė, judesių koordinacija ir judrumas. Ką bedarytumėte, tapkite geriausiu.
NAUJOKAS?
Pritaikykite BODYATTACK treniruotę prie savo lygio. Mūsų instruktoriai pradės nuo žemo poveikio lygio variantų, taip kiekvieną treniruotę pritaikydami prie Jūsų fizinio pasirengimo lygio. Tyrimai rodo, kad geros formos paslaptis yra laipsniškumas, todėl rekomenduojame pradėti nuo 1–2 treniruočių per savaitę.
Susiekite su mumis